Oras vanduo šildymo montavimas

Jeigu norite namuose įsirengti oras vanduo šildymą, turėtumėte atkreipti dėmesį ne tik į įrangos kokybę, bet ir į montavimą. Šį darbą reikia patikėti profesionalams, kurie prisiims visą atsakomybę. Patogu, jeigu galima nusipirkti kokybišką šildymo sistemą toje pačioje įmonėje, kuri atliks įrengimo darbus.

Atsakysime, kokie aspektai yra svarbūs, montuojant oras vanduo šildymą.

1. Ką darysite atsiradus gedimams?

Sutikite, kad šildymo sistemos gedimas, lauke esant -10 laipsnių šalčio – tai vienas iš pačių nemaloniausių dalykų. Pagalvokite apie tai, pradėdami bendradarbiauti su sistemą įrengiančia įmone. Ar specialistai greitai atvyks šalinti gedimus? Ar galėsite sulaukti pagalbos savaitgaliais ar švenčių dienomis?

UAB „Saulės grąža“ savo klientams garantuoja pagalbą 24 valandas per parą, taip pat ir švenčių dienomis visoje Lietuvoje. Vertindami savo klientų pasitikėjimą, įmonės specialistai garantuoja kad oras vanduo šildymas veiks be priekaištų.

2. Prašykite garantijos atliktiems darbams

Pasirinkite įmonę, kuri suteiks garantiją ir šilumos siurbliams, ir montavimui. Taip įmonės specialistai prisiims visą atsakomybę ir atsiradus gedimui negalės pasiteisinti, kad darbus atliko gerai, tačiau kalta nekokybiška įranga. Pavyzdžiui, „Saulės grąža“ suteikia 5 metų garantiją oras vanduo šildymui ir montavimui.

3. Oras vanduo šildymas ir saulės elektrinė

Šios šildymo sistemos sujungimas su saulės elektrine padeda sumažinti elektros kaštus 3-4 kartus. Todėl „Saulės grąža“ veiklą vykdo keliomis kryptimis, kad galėtų suteikti visą komplektą paslaugų ir įrangos, kuri padeda sumažinti sąskaitas už būsto išlaikymą. Įmonė parduoda ir montuoja oras vanduo šildymo įrangą ir saulės elektrines. Pastarųjų įsirengimui gyventojai gali gauti valstybės paramą ir apie 30 % sumažinti elektrinių įrengimo kaštus.

Oras vanduo šildymas montuojamas visuose pastatuose, kuriuose yra grindinis šildymas ar (ir) radiatoriai. Gyventojai, keičiantys senus, iškastinį kurą naudojančius katilu į šią sistemą, gali gauti kompensaciją, kurios dydis apskaičiuojamas kiekvienu atveju individualiai. Kompensacija skiriama kai pastatas yra senesnės nei 5 metų statybos.

Idealus variantas – gauti paramą oras vanduo šildymui ir saulės elektrinei, taip užtikrinti mažiausias sąskaitas už elektrą.

Palikite atsiliepimą