Pajūrio šventės sutraukia žmones iš visos Lietuvos

Aparatūra renginiamsPrasidedant vasarai prie jūros, kaip visada, išsiskleidžia ir tikra renginių puokštė. Tada aparaturos nuoma Klaipedoje gali tapti misija neįmanoma, jeigu to neplanavote iš anksto. Garso kolonėlės, sintezatoriai, apšvietimo sistemos, mikrofonai, prailgintuvai – tai tik dalis aparatūros, kurios nuoma Klaipėdoje vasaros metu tampa itin populiari dėl pagausėjusių renginių. Kokios šventės padidina šių paslaugų paklausą bei pritraukia žmones iš visos Lietuvos?

Jūros šventė

Viena didelė šventė, kurią tikriausiai žino kiekvienas tikras lietuvis yra populiarioji Jūros šventė. Tokiai šventei aparaturos nuomaKlaipedoje reikalinga ne tik vienai scenai ir trumpam koncertui aptarnauti. Renginio organizatoriams prireikia išsinuomoti kolonėlių, garso stiprintuvų, prailgintuvų, apšvietimo sistemų ir pan. Nieko nuostabaus – juk šventės mastas yra išties didžiulis, renginiai vyksta visą savaitgalį, o programa neapsiriboja tik vienu vakariniu koncertu.

Tiesa, kasmet tie, kurie laukia jūros šventės, laiko kumščius, tikėdamiesi gero oro. Jeigu pirmadienį šviečia saulė ir tenka darbe kęsti karštį, tai savaitgalį, kaip lemia Merfio dėsniai, oras neretai subjūra. Tačiau Jūros šventė vis tiek turi puikų vardą, jos laukia tūkstančiai žmonių. Prastas oras niekada jos nesugadina ir į renginį vis tiek sukviečia minias kultūros ir pramogų mėgėjų. Ne paslaptis, kad ši šventė labiausiai žavi klasikinės estrados gerbėjus. Būtent jų šlageriai per išuomotą garso aparatūrą ir skamba pajūryje visu garsu.

Stintų šventė

Kita šventė prie jūros vyksta Palangoje. Tai – stintų šventė. Laikas, kai žvejai lipa ant Palangos tilto ir ten bando sėkmę žvejojant stintas. Šventės metu žvejai ne tik konkuruoja dėl laimikio, bet ir vėliau jį kepa, ragauja bei kitus vaišina. Tai graži tradicinė pajūrio žmonių šventė, primenanti žvejybos tradicijas, kilusias dar iš senų laikų.

Vestuvės

Ir kas be ko – kiekvienais metais vasarą prie jūros prasideda tikras vestuvių lietus. Žmonės kaip pašėlę tuokiasi, neša savo nuotakas per tiltus, fotografuojasi prie jūros saulėlydyje ir važiuoja švęsti švenčių į išnuomotas sodybas, kiek toliau nuo miesto šurmulio. Vasarą tuokiantis prie jūros atsiranda milžiniška konkurencija visų paslaugų, susijusių su vestuvių aptarnavimu. Sunku rasti gerus renginių organizatorius Klaipėdoje, brangsta aparatūros nuoma, vestuvinės suknelės, makiažai ir kirpėjų paslaugos, o nusisamdyti gerąvestuvių fotografą gauti tampa itin sudėtinga. Nors vestuvės pajūryje ir būna privatūs renginiai, tačiau didelė jų dalis vyksta viešose vietose, tad miesto gyventojams neišvengiamai tenka matyti šias šventes ir jausti pakilią nuotaiką.

Palikite atsiliepimą