Vasara – festivalių metas

Festivaliai vasarąKaip ir kasmet VARICOM ir kitoms elektros generatorių nuomos firmoms tenka išnuomoti daug elektros generatorių. Kam? Nuostabiems vasaros festivaliams. Tokių kasmet būna vis daugiau, Lietuvoje jie yra neabejotinai populiari vasaros laisvalaikio veikla. O kam reikalingi elektros generatoriai vasaros festivaliuose? Ir kokios dar įrangos būtinai reikia norint surengti savaitgalio šventę gamtoje? Šiek tiek apie tai.

Tikras elektros energijos šaltinis

Jeigu festivalis rengiamas mieste ar miesto ribose esančioje saloje, pievoje, tuomet ten bus atvestos visos komunikacijos, tarp jų ir pati svarbiausia – elektra. Tačiau festivalių organizatoriai masinius renginius itin mėgsta surengti visiškai atokioje gamtoje. Tokioje, kurioje būna daugiau laukinių augalų, gali ir kokia stirna naktį ateiti. Kad ir atokiuose miškuose prie Baltijos jūros, kur nėra net gyvenviečių. Kur tada gauti elektros? Tik elektros generatoriai tada leidžia sukurti tokius festivalius. Tik su jais galima gerai aprūpinti festivalio vietą, erdvę ir aparatūrą reikiamais dalykais. Elektros generatoriai geba sugeneruoti reikalingą elektrą ten, kur nėra jokių elektros tinklų, taigi, jeigu jums reikia elektros gamtoje – generatorius jums jos sukurs.

Dar daugiau įrangos

Ar vien to užtenka tam, kad visiškoje gamtoje galėtumėte sukurti geriausią šventę? Kai jau turime elektrą, galvojame apie vandenį. Paprastai geriamo vandens cisternas taip pat gali užsakyti festivalio organizatoriai. Be to, kai vandens nėra, būna parašoma iš anksto atsivežti savo. Tai svarbus momentas, mat kiekvienas žmogus turi jaustis patenkintas festivalyje, o ne džiūstančia burna gulėti palapinėje ir svajoti, kaip grįžęs į civilizaciją atsigers.

Paprastai festivaliams yra samdomi ir maisto gamintojai bei pardavėjai. Pastatomos mobilios užkandinės, kartu ir pardavinėjančios alkoholį. Be abejo, alkoholio pardavimai suteikia didelį uždarbį festivalio organizatoriams. Kurie dažniausiai jau kažkokią dalį uždirba ir iš pačių bilietų. Visgi festivaliai nieko milijonieriais nepadaro, kadangi kainuoja ir atlikėjų honorarai, ir visos vietos parengimas, ir elektros generatorių nuoma, ir daug kitų dalykų.

Dušai ir biotualetai yra dar vienas būtinas įrengimas festivaliui. Net jeigu jis vyksta ant gėlo ežero kranto, reikia užtikrinti, kad čia bus veikiančių dušų. Nes tai, kad milijonas žmonių eitų maudytis į ežerą, deja, nieko gero nežada. Mums, visų pirma, reikia praustis po dušu. Biotualetai irgi yra būtinybė, taip pat reikia pasirūpinti, kad jie būtų kasdien valomi, kitaip atsiras tokia betvarkė, jog iš tolo užuosi.

Palikite atsiliepimą