Perka mišką aukščiausia rinkos kaina

Perka miskaUAB „Miškų projektai“ teikia įvairias miškininkystės paslaugas visoje Lietuvos teritorijoje. Įmonė ne tik perka mišką, bet ir prekiauja malkomis, ruošia miškotvarkos projektus, perka ir parduoda medieną, kerta miškus ir juos tvarko, perka mišką su žeme bei perka mišką iškirtimui. Įmonėje dirba profesionalūs darbuotojai, teikiantys kokybiškas ir operatyviai suteikiamas paslaugas. „Miškų projektai“ perka įvairių tipų miškus. Tai gali būti iškirstas, jaunas, brandus ar po tarpinių kirtimų esantis miškas. Jeigu norima parduoti mišką su žeme, tiek mediena, tiek žemė šiuo atveju atitenka perkančiajam. Parduodant mišką su žeme yra kur kas greičiau pasirūpinama reikalingais dokumentais ir sutaupoma finansinių lėšų. Parduodant mišką su žeme, pirmiausia, reikia nustatyti jo vertę. Tuomet, sudaromas sandoris, kurį reikia įtvirtinti teisiškai. Įtvirtinus sandorį pasirašomas miško su žeme pardavimo procesą patvirtinantis dokumentas – sutartis. Pasirašius sutartį turi būti atsiskaitoma su pardavėju ir senasis miško savininkas gali atsipalaiduoti bei nebeplanuoti jokių su mišku susijusių darbų, nes asmuo nebėra jo savininkas, o atsakomybė atiteko naujam pirkėjui.

Miško kaina priklauso nuo keleto faktorių. Miško kategorijos, esamos vietovės, privažiavimų, buveinės. Taip pat tai priklauso nuo iškertamos medienos rūšies, tūrio. Didelis dėmesys kreipiamas į tai, kokie medžiai miške auga: lapuočiai, spygliuočiai, mišrus miškas.

Vertinant mišką yra atsižvelgiama į aukščiausią rinkos kainą būtent jo vertinimo dieną. Jeigu svarstote apie miško pardavimą, į įmonę galite kreiptis tinklapyje paskelbtu telefono numeriu, rašant trumpąją žinutę arba užpildžius užklausos formą internetu. Jeigu pildote užklausos formą, su jumis „Miškų projektai“ susisieks 24 valandų bėgyje.

Daugybę teigiamų klientų atsiliepimų pelniusi įmonė dirba profesionaliai, greitai, suteikia išsamius atsakymus į visus klientų dominančius klausimus, o nesivaikydami trumpalaikės naudos stengiasi kuo įmanoma ilgiau ją teikti visiems klientams. Daugiau informacijos apie įmonės teikiamas paslaugas rasite tinklapyje, o kilus papildomiems klausimams, įmonės darbuotojai ragina kreiptis ir kartu atrasti geriausią sprendimą perkant ar parduodant mišką.

Palikite atsiliepimą