Išmokite vairuoti profesionaliai ir tiksliai!

Vairavimo mokykla Vilniuje „Autoaidas“ – profesionali, ilgametę darbo patirtį skaičiuojanti ir turinti kompetentingus darbuotojus su reikiamomis žiniomis, išsilavinimu praktinėms vairavimo pamokoms ir teorijos dėstymui. Čia su besimokančiais vairuoti elgiamasi pagarbiai, tačiau reikliai, norint pasiekti maksimalių mokymosi rezultatų. Mokykla veikia dviejuose sostinės rajonuose – Pašilaičiuose ir Žirmūnuose. Vairavimo mokykloje galima pasirinkti norimą laikytis kategoriją, o kiekvienas besimokantis gauna kelių eismo taisyklių knygutę, tušinukus, taigi – visą mokymuisi skirtą medžiagą ir priemones. Kiekviena grupė skirta daugiausiai 8 asmenims tam, kad būtų susitelkta į kiekvieną mokinį ir atsakoma į kiekvieno jų klausimą, taip skiriant individualaus dėmesio visiems, pasirinkusiems „Autoaido“ mokyklą.

Taip pat mokykloje vyksta pirmosios medicinos pagalbos kursai, todėl norint gauti šį pažymėjimą, nereikės specialiai važiuoti į medicinos įstaigas. Jeigu negalite atvykti į vieną ar kelias jūsų pasirinkto laiko teorijos pamokas, visuomet galite pakartoti paskaitas su kita grupe jos vykstamu metu nemokamai. Vairavimo mokykloje teorinių paskaitų metu yra naudojama audiovizualinė medžiaga, įvairūs plakatai, sankryžų maketai ir kiti teorijos įsisavinimui reikalingi šaltiniai. Vairavimo mokykla taiko įvairias akcijas, nuolaidas teikiamoms paslaugos, taip pat rekomenduojama įsigyti dovanų kuponus ir dovanoti juos tiems, kurie niekaip neprisiruošia išmokti vairuoti arba neturi tam galimybių. Išklausius teorijos informacijos kursą, medžiagos įsisavinimas vyksta sprendžiant kelių eismo taisyklių testus internetu bei laikant mokyklinį teorijos egzaminą.

Pradedant mokytis vairuoti kiekvienas mokinys gali pasirinkti norimą instruktorių, automobilį. Dera paminėti, kad mažiausią vairavimo kursą sudaro 15 pamokų, o tai yra 30 akademinių valandų. Visuomet yra galimybė užsisakyti papildomas vairavimo pamokas ar pabandyti vairuoti pakeitus mokomąjį automobilį. Čia dirbantys instruktoriai moko vairuoti EKO principu bei yra suinteresuoti, jog mokiniai išmoktų vairuoti kuo profesionaliau, tiksliau ir sėkmingai išlaikytų galutinį vairavimo egzaminą VĮ "Regitra".

Taip pat „Autoaidas“ teikia papildomų vairavimo pamokų prasižengusiems paslaugas ir siūlo registruotis į naujai renkamas grupes.

Palikite atsiliepimą