Priekinių dantų protezavimas: kokią galimybę pasirinkti?

Visada yra siekiama, kad priekiniai dantys atrodytų kiek įmanoma estetiškiau, tad tuomet, jei esama tam tikrų pažeidimų, gali praversti dantų protezavimas, kurio galimybių yra tikrai nemažai. Taigi, kokias jų galima pasirinkti?

Spendimas smarkiai pažeistiems dantims

Jei priekinių dantų pažeidimai yra labai dideli, tokiu atveju gali prireikti dantų protezavimo vainikėliais. Tokie dantų protezai gali būti gaminami iš metalo arba iš cirkonio oksido keramikos – pastaroji pasirinkimo galimybė protezuojant priekinius dantis tinka kur kas labiau. Cirkonio oksido keramikos vainikėliai yra pralaidūs šviesai, todėl atrodo taip pat, kaip ir natūralūs dantys, taigi, ši pasirinkimo galimybė gali iš tiesų puikiai pasiteisinti. Kartais, kuomet dantų pažeidimai yra itin dideli, pacientams gali būti siūloma dantų implantavimo galimybė – kai dantų implantai jau bus prigiję, dantys galės būti protezuojami.

Estetinis dantų protezavimas

Tokia dantų protezavimo galimybė paskutiniu metu įgyja vis didesnį populiarumą, ir tai tikrai nekelia nuostabos. Visada norisi, kad priekiniai dantys būtų kuo gražesni, tačiau dėl tam tikrų priežasčių jie ne visada atrodo estetiškai. Estetinis dantų protezavimas gali padėti tą pakeisti, todėl kreipkitės į specialistus, ir rezultatai bus iš tiesų puikūs.

Dantų laminatės

Kai tenka maskuoti nedidelius spalvos pokyčius ar tam tikrus dantų nelygumus, gali pasiteisinti dantų laminatės, kurie gali gerokai pagražinti priekinius dantis. Tokia pasirinkimo galimybė yra ilgaamžiškesnė nei estetinis dantų protezavimas, tačiau ji yra brangesnė, todėl ieškodami tinkamiausio pasirinkimo pasvarstykite, kokią pinigų sumą galite skirti siūlomoms procedūroms.

Išeitis visada yra

Nors tuomet, kada priekiniai dantys nebeatrodo pakankamai estetiškai, pacientai neretai puola į neviltį, tačiau svarbu žinoti, kad išeitis visada yra. Net ir tuomet, jei dėl pernelyg didelių pažeidimų priekinius dantis tenka išrauti, dantų protezavimas padės atstatyti prarastus dantis. Dantų implantavimas – tai pats moderniausias dantų atkūrimo metodas, kuris gali būti taikomas ir tada, jei pacientas yra praradęs vieną dantį, ir tuomet, jei dantų trūkumas yra gana nemažas.

Taigi, jei siekiate, kad jūsų priekiniai dantys ir vėl atrodytų estetiškai, dantų protezavimas gali iš tiesų puikiai pasiteisinti. Specialistai šiandien gali pasiūlyti labai įvairių dantų atkūrimo metodų, tad visada galima pasirinkti pačią palankiausią galimybę. Jei pastebite, kad priekiniai dantys tapo patamsėję, ar atsirado kitų pastebimų pažeidimų, nedelsdami kreipkitės į odontologus, kurie jums tikrai galės pasiūlyti pačius tinkamiausius dantų protezavimo metodus.

Apie dantų protezavimą plačiau skaitykite Šv. Kristoforo klinikos svetainėje : https://www.protezavimas-implantavimas.lt/lt/proceduros/protezavimas/dantu-protezavimas/

Palikite atsiliepimą