Proraso – puiki dovana brangiam vyrui

Kosmetika vyramsSutikite, išrinkti dovaną moteriai kur kas paprasčiau nei rasti ką nors ypatingo, išskirtinio ir originalaus mylimajam, tėčiui, draugui ar kolegai. Neretai tenka grįžti prie eilinių, kiek pabodusių pirkinių vien todėl, kad parduotuvių vitrinose margėte marga įvairios dovanų idėjos dailiosios lyties atstovėms, o dovanoms vyrams paliekama labai mažai erdvės. Jei norite nenuobodžios ir kokybiškos dovanos, kuri tikrai neliks nepanaudota – rinkitės Proraso kosmetiką, skirtą barzdos priežiūrai!

Nors iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad skutimosi rinkinys – tai klišė ir tikrai ne išskirtinė ar naujai atrasta dovana, kurią galite įteikti brangiam vyrui, ši linija yra visiškai kitokia. Proraso prekės ženklas atpažįstamas visame pasaulyje ir yra itin puoselėjamas dėl aukštos kokybės formulės, kurios paslaptis – eukalipto aliejus.

1948 metais pradėti gaminti skutimosi reikmenys kasdienį vyrų ritualą pavertė į malonią ir puikiai nuteikiančią veiklą. O kad visi vyro poreikiai būtų patenkinti nuo A iki Z, Proraso gali pasiūlyti itin platų prekių asortimentą: skutimosi muilai, kremai, putos, balzamai, losjonai po skutimosi, specialus gelis, kuris stabdo kraujavimą įsipjovus, skutimosi šepetėliai ir pan.

Be viso to, Proraso turi keturias linijas, kurios išsiskiria skirtingomis savybėmis ir kvapais. Šaunu tai, jog šioms priemonėms pagaminti naudojamos natūralios medžiagos – įvairūs aliejai, praturtinti vitaminais, taukmedžio sviestas, eukaliptas, alavijai ir t. t. Todėl priemonės nedirgina odos, suteikia gaivą ir minkština, drėkina barzdą.

Kodėl Proraso – puiki dovana vyrui? Be visų puikių savybių šis prekės ženklas unikalus tuo, jog ilgus metus išlaikė vintažinį dizainą, kuris ne tik padeda būti atpažįstamu, bet ir yra be galo stilingas. Į specialias metalines dėžutes supakuoti rinkiniai atrodys originaliai, o priemonės į jas sudėtos itin kompaktiškai, todėl galite nė neabejoti, kad tokia dovana bus ne tik miela širdžiai, bet ir praktiška.

Palikite atsiliepimą