Kaip švara išsaugos buitinę techniką

Ar žinojote, kad kartais buitinės technikos remontas jums net nebūtų būtinas, jeigu sugebėtumėte pakankamai švariai gyventi ir laiku tinkamai išvalyti savo buitinę techniką? Nežinojote? Kviečiame pagalvoti apie tai ir nuo šiol labiau tvarkytis, siekiant techniką išlaikyti švarią.

Šaldytuvą

Buitinė technikaKą jau ką, bet šaldytuvą tikrai reikėtų valyti labai rimtai. Tai nėra tiesiog šiaip išvalymas, kaip kokios spintos. Į šaldytuvo valymą ir tirpdymą galima būtų žiūrėti kaip į profilaktinį kompiuterio nuskenavimą dėl virusų. Jūs juk norite ten užtikrinti geriausias sąlygas, dėl to ir padarysite viską, kad jos tokios ir būtų. Tad šaldytuvą reikėtų į metus porą kartų ištirpinti, prieš tai viską iš jo išėmus. Jeigu jį visada laikysite užgrūstą, itin prišaldytą, vėliau gali tekti labai gailėtis, kai šis staiga suges būtent tą dieną, kai iš prekybos centro grįšite su penkiais dideliais maisto maišais, skirtais trims savaitėms prasimaitinti.

Viryklę

Kur gali būti viryklės gedimai, jeigu nesitvarkysite? Pirmiausia ant pačių degiklių viršuje. Kai verdame ar kepame kažką ir bėga skysčiai iš puodo, jų pribėga ir ant degiklių. Ten gali kas nors užsikimšti ir sugesti. Taip pat jeigu kepant orkaitėje išbėga daug skysčių, jie vėliau neišvalyti pridega ir kitų kepimų metu, todėl jums atrodo, kad ima svilinti orkaitė.

Mikrobangų krosnelę

Tai taip pat labai jautri buitinė technika, kurią reikia valyti. Tam, kad joje maistas kokybiškai sušiltų, visada reikia išvalyti tai, kas buvo anksčiau. Mat, jeigu ten paliksite kokių trupinių ar skysčių, kaskart šildant vis kitą maistą, drauge šils ir visa, kas jau seniai yra likę mikrobangų krosnelėje. Tad visada mėgausitės ne tik savo maisto, bet ir senų likučių svilėsių aromatu.

Kompiuterius

Apie kompiuterio valymą galima kalbėti labai daug. Mat jis gali būti išorinis ir vidinis. Pakalbėkime pirmiau apie išorinį. Tai bus toks valymas, kurio metu jūs išvalysite trupinius ir dulkes iš klaviatūros, ventiliatoriaus, nuvalysite dulkes nuo visų dalių. Jeigu turite stacionarų kompiuterį, atidarysite jo dėžę ir išsiurbsite iš ten dulkes bei voratinklius. Vidinis valymas yra sistemos atnaujinimas. Reikėtų išvalyti atmintį nuo nereikalingų failų, perrašyti programinę įrangą, gal net visą operacinę sistemą. Taip pat vertėtų ir padaryti kitą dalyką: paleisti antivirusinę pilnu pajėgumu ir leisti jai iššluoti visus kenksmingus komponentus iš jūsų kompiuterio. Viską galima atlikti nunešus meistrams.

Palikite atsiliepimą