Renkamės dovanas iš parfumerijos parduotuvės

Užsukę į populiarių kvepalų parduotuvę http://www.originaluskvepalai.lt/ ar kokią nors kitą panašią, internetu galime įsigyti tai, dėl ko kitu atveju tektų vaikščioti po prekybos centrus valandų valandas. Patogu dovanoti tokio tipo dovanas artimiems žmonėms, kuriuos norime nustebinti kokia nors proga.

Kvepalai moterims

Kvepalai pigiauVisų pirma, kvepalai turėtų būti tas dalykas, apie kurį pagalvotumėte pirmiausia, kai norėtumėte pasveikinti savo mylimą moterį, seserį, draugę, mamą, dukrą. Tai graži simbolinė dovana ir dalykas, kurio paprastai sau damos neperka, o gauna dovanų. Tai tarsi vyšnios uždėjimas ant torto – kažkas gražaus nuostabiam žmogui, kad jis būtų dar nuostabesnis. Moterims rinkti kvepalus nebus lengva, jeigu visiškai nenutuokiate apie tai, kas mėgstama. Tačiau visada galima pasitarti su šventės kaltininkės geriausia drauge, kuri tikrai žinos bent kelias smulkmenas apie tai, kokių kvepalų mieloji draugė tikrai norėtų. Taigi, nebijokite suklyst, dovanokite kvepalus moterims ir jos tikrai nudžiugs. Be to, originalūs, firminiai kvepalai geromis kainomis – tai tikrai tai, ko nori daug moterų. Jeigu nepatiks kvapas – kaip gerą daiktą ji lengvai ras būdą tuos kvepalus parduoti.

Kvepalai vyrams

Alternatyvus pasiūlymas – pirkti kvepalus vyrams. Deja, tačiau mums visada sunku išrinkti kvepalus kitam žmogui, nežinant jo uoslės subtilybių. Tad tenka vadovautis tokiais rodikliais kaip firmos pavadinimas, kaina, buteliuko grožis ir aprašymas bei reklama, teigianti, kad tas kvapas tiks sportiškam žmogui, kitas kvapas elegantiškam ir t. t. Aišku, idealu, jeigu žinote, kokius kvepalus vyras mėgsta, ir tokius ir dovanosite.

Rinkiniai

Labai smagi dovana – tai įvairūs rinkiniai. Pavyzdžiui, gali būti firminis kvepalų rinkinys visai šeimai. Kur sau dailią elegantišką kvepalų dėžutę ras žmona, stiprius kvepalus aptiks vyras, ir taip pat savo vaikiškus kvepaliukus, šiek tiek silpnesnio, tačiau malonaus, galbūt vaisinio kvapo ras ir mergaitė. Berniukai paprastai kvepalų nenaudoja, nes tai vadina mergaitišku dalyku. Taip pat kvepalų rinkinys gali būti tik vyrui arba tik moteriai. Tai patogus pasirinkimas, kai nori nudžiuginti žmogų įvairove ir padovanoji tris ar daugiau skirtingų kvepalų mažose pakuotėse.

Testeriai

Verta nepamiršti perkant kvepalus, į tą pačią dovanų rinkinį įdėti ir testerių. Jų dažniausiai suteikia kvepalų parduotuvės, norėdamos leisti jums pasikvėpinti taip, kad tikrai patiktų, išbandyti kažką naujo. Įvairūs testeriai – tai ir pačios parduotuvės marketingas, kadangi, jeigu kvapas patiks, tikėtina, kad grįšite į parduotuvę ir kada nors bandysite to paties kvapo užsisakyti vėl.

Palikite atsiliepimą