Advokatai Šiauliuose padeda gyvenantiems užsienyje

Gyvenant Lietuvoje ar užsienyje ir susidūrus su nemaloniomis situacijomis, kurias reikia spręsti teisiškai, jums gali padėti advokatai Šiauliuose, nes jie teikia plataus spektro teisines paslaugas ne tik vietiniams šalies gyventojams, bet ir gyvenantiems kitose šalyse. Tuomet konsultacijos vyksta nuotoliniu būdu: bendraujant per pokalbių programėlę internetu, elektroniniais laiškais ar telefonu. Advokatas Šiauliuose gali sėkmingai atstovauti klientą teisme net šiam nesant Lietuvoje, surinkti reikalingus teisinius dokumentus, pažymas, ko klientas negali padaryti gyvendamas užsienyje. Advokatas užtikrina glaudų bendradarbiavimą, operatyvų, greitą, profesionalų darbą ir sėkmingą situacijos išsprendimą.

Advokatai ŠiauliuoseAdvokatai specializuojasi teisės srityse kaip baudžiamoji, administracinė, šeimos, komercinė, įmonių, darbo, medicinos, paveldėjimo teisė, skolų išieškojimo, priteisimo ir administravimo klausimai, žalos atlyginimo bylos ir kt. Nežinant nuo ko pradėti spręsti iškilusius klausimus, visuomet galite kreiptis į advokatą, kuris atsakys į visus rūpimus klausimus telefonu, elektroniniu paštu ar atvykus į biurą, įsikūrusį Šiauliuose. Advokatas dirba darbo dienomis nuo 9 iki 17 valandos, tačiau dėl tikslaus konsultacijos laiko rekomenduojama susitarti iš anksto tam, kad išvengtumėte nereikalingo laukimo, jeigu advokatas bus užsiėmęs ir tuo metu bendraus su kitu klientu.

Gyvenant užsienyje nemažai klientų į advokatus kreipiasi dėl medicinos teisės srities. Jiems prireikia konsultacijų dėl farmacijos ir medicinos klausimų, dėl sveikatai padarytos žalos nustatymo ar atlyginimo. Advokatas gali parengti paciento vardu teisinius dokumentus ir atstovauti klientą gydymo įstaigose, jei reikia, teismuose. Taip pat medicinos teisė apima klientų interesų atstovavimą dėl žalos, padarytos dėl netinkamo gydytojų rūpestingumo ar profesinės etikos nesilaikymo. Advokatas Šiauliuose gali suteikti pacientui išsamią ir aiškią konsultaciją dėl jo teisių gynimo, paruošti teisinius dokumentus, kurių gali prireikti gydymo įstaigai, ieškinį teismui, o pacientą gali atstovauti civilinėse, administracinėse, baudžiamosiose bylose arba ne teismo tvarka. Jeigu reikia nustatyti darbingumo lygį, advokatas taip pat gali padėti, rengti skundus, atstovauti klieno interesus teismuose ir pan.

Palikite atsiliepimą