Roletai padės apsisaugoti ir nuo karščio

Nors apie vasarą kalbėti dar anksti, bet juk kailinius liepiama siųsti vasarą, tai ir apie artėjantį šiltą sezoną jau galima svajoti. Karštis kasmet vis didėja, daug kas kaltina globalinį atšilimą, tačiau šilčiau gyvenantiems žmonėms tenka imtis įvairių priemonių. Štai roletai nuo saulės ir karščio gali padėti išsaugoti patalpų vėsą, aišku, tai ne vieninteliai būdai.

Saugome langus

Ypatingi roletaiNuo karščio apsaugoti gali ir vidiniai, ir išoriniai roletai. Tyrimai rodo, kad esant nuo karščio saugantiems roletams arba žaliuzėms, patalpose temperatūra neužauga taip, kaip patalpose, kurių langų nedengia tokie pakabinti dalykai. Taigi, nuo karščio saugantys roletai tikrai gali pagelbėti. Svarbu užsidengti langus tuomet, kai prasideda kaitra, o ypač, jeigu langai yra nusukti ne į šiaurę, o į tas puses, iš kurių šviečia saulė. Šilčiausia bus ten, kur pietų pusė.

Roletus nuo karščio galima rinktis įvairius. Vidiniai roletai gali būti tiek valdomi rankiniu būdu, tiek mechaniniu. Gali būti ir išoriniai roletai, kurie paprastai reguliuojami su distanciniu valdymu.

Saugome lauko erdves

Lauko erdvėms nuo karščio taip pat apsisaugoti gali padėti tam tikro pavėsio sukūrimas. Tam irgi padeda lauko roletai, žaliuzės, širmos. Lauko kavinėse karštose šalyse labai pabėgtos spalvingos markizės – jos ir atrodo gerai, ir gerą poveikį daro.

Kondicionieriai – gerai ar blogai

Daug kas mėgsta karštą dieną pietuose atsipūsti prie gaivaus kondicionieriaus. Tačiau dažniau tą daro turistai, atkeliavę iš vėsesnių vietų. Nes jie nežino apie itin kenksmingą kondicionieriaus poveikį. Jam veikiant, sausėja mūsų gleivinės, o tai puikus kelias į visas ligas. Vyksta ir kitas baisus dalykas. Veikiant kondicionieriui mes esame labai šaltoje patalpoje, paskui išeiname į karštą. Tas balansavimas ir buvimas tai vėsioje, tai kaitrioje vietoje galiausiai ir padaro taip, kad mūsų organizmas nespėja prisitaikyti prie visko. Tai paprastai baigiasi tokiu rezultatu, kad netikėtai susergame visomis įmanomomis peršalimo ligomis. Gal ir jums taip yra buvę? Jeigu yra buvę, schemą šią atpažįstate…

Kitas vėsinimo priemonės

Taigi, geriausia vėsinimo priemonė visgi yra pakankamas sandarumas nuo pralaidumo šviesai. Tai yra geri roletai, geros išorinės žaliuzės. Kartais retais atvejais galima įsijungti ir kondicionierių, bet geriausia tai daryti tiems žmonėms, kurie puikiai žino, kad tikrai nesusirgs, nes kondicionierius jiems nekenkia. Dažniausiai, kas jau būna tai bandę, tai gerai ir žino, prisimena savo patirtį.

Palikite atsiliepimą