Sąnarių skausmus sumažino gliukozaminas

Svarbi statybinė medžiaga arba rišiklis – gliukozaminas – reikalinga kiekvienam žmogui. O jos papildomai vartoti ne pro šalį ir tiems, ką vargina sąnarių skausmai. Keletas žmonių pripažįsta, kad iš tiesų gliukozaminas yra toks elementas, kuris padėjo varginant skausmams. Štai šių žmonių istorijos.

Dėl skausmų kaltino laiptus, padėjo gliukozaminas

Gliukozės produktaiPonia Birutė pasakoja, kad jai skausmai atėmė labai daug nervų ir sveikatos. „Pradėjo labai skaudėti sąnarius, visą tą laiką kaltinau didelius laiptus, kuriais kasdien turėdavau užlipti eidama į darbą, ir grįždama nulipti. Tačiau papasakojus apie tai gydytojai, sužinojau, kad gal ir ne dėl tų laiptų viskas. Juo labiau, kad sąnarius skaudėdavo ir tuomet, kai niekur neidavau, o tiesiog būdavau namie ar išvažiavusi kur nors. Pasirodo, tikrai buvo laikas pastiprinti organizmą ir savo kelių sąnarius gliukozamino papildais. Naktį skausmas vargindavo labiausiai. Prabusdavau kokią 4 nakties ir dėl skausmo jau daugiau ir nebe užmigdavau. Na tai kaip gali miegoti, kai taip darosi? Niekaip juk negali tuomet miegoti… Taigi, tie skausmai tikrai buvo labai sunkūs ir dideli, todėl džiaugiausi, kada pagaliau buvo rastas vaistas. Ir nebereikėjo gerti jokių skausmo mažinimo preparatų. O kiek aš visokiais tepalais tas kojas trynusi esu – ir niekas visgi nepadėdavo… Taigi, dėl to ir džiugu, kada dabar to skausmo jau, galima sakyti, nėra“, – sako ji.

Pavartojus gliukozamino, vėl grįžo į sportą

Virginijus prisimena, kad tam tikru metu sportuojant buvo karjeroje lūžis. „Labai ėmė skaudėti raumenis, taip pat sąnarius. Ir taip po kiekvienos treniruotės. Na tada kažką turi daryti, kažką daryti, negali taip tiesiog gyventi. Tai reiškia reikia ieškoti bėdų. Nes suprantu, kad sporte ilgai nebūsiu, jeigu taip sąnarius skaudės. Ir mitybą derinau, ir stengiausi lengvesnes apkrovas daryti. Bet kai apkrovos lengvesnės, tai ir rezultatai silpnesni, o norisi juk būti geriausiu… Dėl to ir teko grįžti į sportą galiausiai tik pilnai išsigydžius. Turėjau tam tikrus sąnarių uždegimus, kuriuos man padėjo išgydyti tokie papildai kaip gliukozaminas, taip pat teisinga mityba, specialūs pratimai. Dabar vėl sportuoju, judu, tačiau papildus geriu sąžiningai ir reguliariai, nes kitaip, jų negeriant, jau niekur toliau nepajudėsi“, – sako jis.

Kodėl žmonėms ima trūkti gliukozamino? Tą gali lemti nevisavertė mityba, netinkamas fizinis aktyvumas ar tiesiog tokia genetika. Tačiau gerai yra tai, kad kai jo trūksta, galima gerti papildus.

Palikite atsiliepimą