Vandens pramogos karštam vasaros savaitgaliui – ką siūlo baidarių nuomotojai?

Pramogos vandenyjeMaloni vasaros šiluma ragina pabėgti nuo miesto triukšmo ir mėgautis jaukiomis gamtos dovanomis. Spragsintis laužas, jauki stovyklavietė ir vandens pramogos su draugų kompanija – ar gali būti kas geriau? Jei negalite sau leisti ilgesnių atostogų, privalote pailsėti bent vieną ar kelis savaitgalius. Puikus sprendimas – pasikviesti draugus ir užsisakyti baidares. Plaukimas srauniomis upėmis atpalaiduos ir leis pamiršti per savaitę susikaupusius rūpesčius.

Baidarių nuomotojai siūlo apgalvotus plaukimo maršrutus ir patogias baidares

Baidarių nuomotojai supranta, kad plaukikų poreikiai gali skirtis, todėl siūlo kelis plaukimo maršrutus, kad išsirinktumėte tai, kas tinka būtent jums. Visų pirma rekomenduojame pasikalbėti su draugais ir išsiaiškinti jų poreikius. Turite žinoti, ar didžioji dauguma mėgsta ramius plaukimus, kurių metu galėtų grožėtis nepaprasta Lietuvos gamta ir mėgautis upės tėkme, ar jūsų grupė yra linkusi leistis į jėgų ir ištvermės reikalaujančią kelionę, kurios metu reikės įveikti įvairias kliūtis, greitai priimti sprendimus ir spręsti netikėtas situacijas. Nuo jūsų sprendimo priklausys ne tik kelionės eiga, bet ir plaukimo maršrutas bei jo trukmė.

Žinodami, kokius reikalavimus keliate plaukimui, susisiekite su baidarių nuomotojais ir paklauskite, ar jie gali pasiūlyti maršrutą specialiai jūsų poreikiams. Be to, iš anksto žinokite kuo tikslesnį plaukikų skaičių ir rezervuokite pakankamą kiekį baidarių. Neatidėliokite šio sprendimo paskutinėms dienoms, kadangi labai didelė tikimybė, kad nebeliks pageidaujamo kiekio baidarių. Plaukimai yra viena populiariausių pramogų Lietuvoje, todėl baidarės neretai rezervuojamos net likus keliems mėnesiams iki plaukimo dienos.

Baidarių nuomotojai siūlo vienos ir kelių dienų plaukimus, jaukias stovyklavietes

Priklausomai nuo jūsų tikslų ir turimo laisvo laiko, galima rinktis tiek vienos, tiek kelių dienų plaukimus. Jei galvojate apie savaitgalio išvyką, jūsų lūkesčius atitiks vienos dienos maršrutai. Tiesa, būtinai pasidomėkite maršruto ilgiu, kadangi vienas plaukimas gali trukti vos kelias valandas, o kitas pareikalauti visos dienos. Jei po plaukimo norite praleisti ramų vakarą stovyklavietėje, daugelis baidarių nuomotojų pasiūlys jums tvarkingas, modernias ir erdvias stovyklavietes, kuriose galėsite leisti laisvą laiką ar, pasistačius palapines, pernakvoti gamtoje. Jei ieškote daugiau patogumų, pasikalbėkite su baidarių nuomotojais dėl nakvynės namukų – galbūt patys baidarininkai galės jums pasiūlyti optimalų sprendimą arba rekomenduoti praktišką ir patogią nakvynės vietą.

Palikite atsiliepimą