Sentimentalus dovanų pakavimas – idėjos

PakavimasKad ir kokios pakavimo medžiagos (pakkematerjalid) bus pasirinktos dovanų pakavimui, visuomet galima padaryti taip, kad jūsų supakuotos dovanos žmogui teiktų daug džiaugsmo, meilės, jausmingumo, asocijuotųsi su šiltomis emocijomis. Ne visada dera pasitelkti jausmus. Pavyzdžiui, jei tai verslo dovana pavykusių derybų proga, gal ir nebus gerai koncentruotis į jausmus. Tačiau štai Kalėdų proga dovanojant artimiesiems dovanas arba per mylimųjų gimtadienius – gražus dovanos įpakavimas gali turėti emocinį krūvį.

Nuotrauka ant pakuotės

Vienas iš būdų jausmingai supakuoti kartoninę dėžutę papist karbid arba kitaip įpakuotą dovaną – ant tos pakuotės užklijuoti nuotrauką. Užuot rašę vardą, kam yra skirta dovanėlė, užklijuokite kažką reiškiančią, primenančią nuotrauką, ir tai bus geriausias būdas pranešti, ką jaučiate ir ką galvojate. Nuotrauka turi būti susijusi su jausmais, kuriuos jūs norite perduoti. Pavyzdžiui, galbūt norite perduoti meilę, simpatiją, prisiminimus apie geras keliones, nuostabų laiką kartu ir pan. Visa tai ir bus ant jūsų pakuotės įamžinta nuotraukoje. Šiais laikais, kada beveik niekas nebeturi popierinių nuotraukų, nes visur naudoja skaitmeninius atvaizdus, nuotrauka ant pakuotės gali suvirpinti net didžiausio kietaširdžio širdį.

Reikšmingas vyniojamasis popierius

Kitas būdas jausmingai supakuoti dovaną – visą gerąją energetiką perduoti per vyniojamąjį popierių. Ar jūs jį vyniosite ant dovanų dėžutės kinkekarp, ar jūs jį tiesiog naudosite kaip pagrindinę pakavimo priemonę įvairiems daiktams sudėti ir suvynioti. Bet kuriuo atveju, vyniojamasis popierius tikrai visuomet gali turėti tą nuostabų jausmingumo, sentimentalumo pojūtį. Pavyzdžiui, kartu su tuo žmogumi jūs kažkada mėgdavote kokį nors žurnalą. Galite pakuoti dovaną į to žurnalo puslapius. O gal jūs kartu keliavote po Gruziją? Apklijuosite popierių Gruzijos atvaizdais ir kažko prirašysite ta kalba. Tiesiog naudosite tokį popierių, kuris gal neskirtas dovanoms, gal tai jūsų kelionių žemėlapiai, gal laikraščiai, gal kažkas kito, kas turi sentimentalų atspalvį, suprantamą tik tam žmogui.

Priklijuotas atvirukas ir dekoracija

Standartinis ir paprastas būdas sukelti jausmus – prie kaspino prikabinti atviruką ir jame sudėti daug sveikinimų – taip išlieti širdį. Žodžiai gali tiksliai apibūdinti mūsų jausmus, tad galite tam žmogui pasakyti viską, ką jaučiate. Palinkėjimai ant popieriaus gali būti irgi tinkamas dalykas, tačiau turėkite omenyje, kad dovanų popierių žmonės mato tik kol išpakuoja dovaną. Paskui jį išmeta. Kankorėžiai, gėlės ir kiti gyvi dalykai, priklijuoti kaip dekoracijos – tai taip pat gražus ir sentimentalus pakavimo, puošybos būdas.

Palikite atsiliepimą