Sezono topas – auskarai ir auksiniai žiedai

Auskarai ir auksiniai žiedai gali tapti kiekvienos merginos išskirtiniu ir asmenybę pabrėžiančiu papuošalu. Auskarų dėvėjimas – puikus būdas pagyvinti aprangą ar tapti jos pagrindiniu akcentu. Atėjus naujiems metams, išryškėja naujos stiliaus tendencijos, tad kokių formų, iš ko gaminti auskarai ir auksiniai žiedai madingi šiemet?

AuskaraiIlgi ir kabantys auskarai – neabejotinai 2017-ų metų favoritai. Ilgi, siekiantys pečius auskarai gali puikiai atrodyti, tačiau tik tuo atveju, jei jie yra lengvi. Anksčiau buvo manyta, kad ilgi auskarai tinka tik specialioms progoms ir šventėms, tačiau vis dažniau pastebime tendenciją, kad tokiais auskarais rekomenduojama puoštis netgi einant į klasikinio įvaizdžio reikalaujantį darbą, tiesiog jie neturi būti pernelyg iššaukiantys: pastelinių, žemės spalvų, be blizgučių ir pan.

Daugumoje dizainerių stiliaus kolekcijų galima pastebėti modelius, dėvinčius tik vieną auskarą. Tačiau tai – dar viena stiliaus tendencija net ir šiais metais. Šiukštu nesisekite dviejų skirtingų auskarų, tačiau jei įsisegsite vieną, pasidarysite atitinkamą šukuoseną, kuri atidengia auskaru seginčią ausį – sulauksite ne tik komplimentų, bet ir stiliaus žinovų pagyrimų. Taip pat koja kojon su mada žygiuoja klipsai ar kitokie įsegami auskarai. Jeigu neesate prasivėrę ausų – ne bėda, nes papuošalų gamintojai siūlo begales netikrų auskarų, kuriais galite paįvairinti savo įvaizdį.

Auksiniai žiedai taip pat neapleidžia populiarumo pozicijų. Jie išliks madingi visus metus, o dėvėti rekomenduojama daug žiedų ant vienos rankos, netgi po pora ant vieno piršto arba rinktis vieną didžiulį ir masyvų žiedą. Taip pat šį sezoną madingi auksiniai žiedai, sujungti su kitu rankos papuošalu – apyranke. Toks įvaizdis suteikia elegantškumo, puošnumo, yra patogus ir stilingas.

Taigi, jei kol kas šiam sezonui neesate įsigiję naujo papuošalo, rekomenduojame rinktis auskarus ir auksinius žiedus, kurie visą sezoną jūsų išvaizdai suteiks stilingumo, išskirtinumo, žaismingumo ir neleis pranykti pilkoje minioje.

Palikite atsiliepimą