Skalbimų mašinų meistro darbas – paklausi specialybė

Ar jūsų pažįstamų rate yra skalbimo masinu meistras? Jeigu yra, tuomet jokių kitų meistrų veikiausiai nesisamdote tuomet, kai sugenda jūsų skalbimo mašina. Kviečiate šį, nes pažįstate ir juo pasitikite. Iš tiesų, didelės konkurencijos geri meistrai nepatiria, ir žmonėms nuolat reikia gerų meistrų. Tad šį kartą – kalbiname gerą ir visų mėgstamą meistrą. Prašome jo papasakoti, kaip, kada ir kodėl ėmėsi tokio amato ir kaip gi jam sekasi.

Kaip ėmėtės tokio amato?

Profesionalūs meistraiVisada labai mėgau konstruoti ir ardyti. Jau vaikystėje kaupiau visokią seną techniką, nes man patiko ją ardyti. Tiesiog jaučiau tą poreikį nuo pat gimimo. Labai traukė visokie mygtukai, svirtelės, mechanizmai, mechanika. Visi žaislai buvo konstruktoriai. Tėvas mechanikas, gal dėl to. Labai patikdavo eiti ir į laikrodžių taisyklą. Vaikystėje galvojau, kad būsiu laikrodininkas. Bet paskui įstojau į kolegiją, kur buvo bendresnė ta mechanika. Kartais giminės klausdavo, kaip sutaisyti techniką, tai dažnai būdavo skalbimo mašina. Aš atvažiuodavau pabandyti pažiūrėti, kas negerai, gal galėsiu kuo nors padėti. Ir taip ėmiau taisyti skalbimo mašinas. Paskui paaiškėjo, kad daug kam reikia tokių paslaugų ir galiausiai neliko nieko kito tik pasinaudoti tokia galimybe.

Ar į visus iškvietimus važiuojate?

Kai kuriais atvejais galima ir nevažiuoti. Čia kaip pirmoji medicinos pagalba. Skambina žmonės ne todėl, kad viskas gerai, o todėl, kad kažkas negerai. Dar nė karto nebuvo, kad kažkas paskambintų ir tartų – tik norėjau pasakyti, kad nieko nereikia, skalbimo mašina veikia puikiai. Taigi, kai žmonės skundžiasi, vieni lėčiau, kiti su isterija, aš klausia, kas nutikę, ką žmonės pastebi. Tada galiu numatyti gedimą. Kai kuriais atvejais, tai atrodo ne kaip gedimas, o kaip, pvz., nemokėjimas elgtis su skalbimo mašina. Tuomet aš pasakau žmonėms pabandyti patikrinti vieną ar kitą dalyką ir kartais paaiškėja, kad niekas nesugedę, tik žmogus nemoka kažko. Na, tuomet aišku nevažiuoju.

Kas dažniausiai atsitinka skalbimo mašinoms?

Priklauso nuo skalbimo mašinos. Čia jau yra tokie, galima sakyti, nuolatiniai gedimai kiekvienai markei. Kai kuriose vandens neišpila, kitur būgnas nesisuka, kitur pakaitinimas sugenda.

Kaip reklamuojatės, skelbiatės apie savo paslaugas?

Turiu interneto svetainę, ten galima rasti daug informacijos apie mane. Taip pat kartais taip būna, kad dedu skelbimus į specialius skelbimų katalogus ir žmonės mane randa per ten. Tai irgi patogus būda skelbtis internete.

Palikite atsiliepimą