Apie ciberžolės poveikį iš pirmų lūpų

Ar žinojote, kad ciberžolė padeda lieknėti? Taip, tas pats prieskonis, kuris geltonuoja jūsų troškinyje, kuomet valgote pietus indų restorane. Tačiau ši žolelė ypatinga tuo, kad gali prisidėti prie alkio numalšinimo bei metabolizmo paspartinimo, jeigu yra vartojama tinkamai. Tiksliau, žolelės šaknis. Štai ciberžolės poveikį išbandžiusi Ona sako, kad jai šis prieskoninis augalas iš tiesų padėjo gerokai sulieknėti.

Pradžioje nieko nejautė

CiberžolėKaip pasakoja ponia Ona, ciberžolė pas ją atsirado, nes atnešė dukra. Pati ji po pirmojo gimdymo ieškojo būdų bent šiek tiek grąžinti formas į buvusiąją būklę, ir jai gana neblogai pavyko tą padaryti. Dukra numetė nemažai priaugto svorio tiesiog natūraliais būdais bei naudojant ciberžolę. Tačiau ponia Ona ne iš karto sutiko taip pat naudoti šią naujovę. Tačiau įvertinusi tai, kad visgi ciberžolė yra tik natūralus papildas, kurį ir šiaip dažnai naudoja virtuvėje, nutarė pabandyti. Pirmomis dienomis nieko nejautė, vėliau ėmė justi, kad nueina miegoti vakarais paprasčiau, prieš tai neprisikimšusi visko iš šaldytuvo.

Prisivertė ir pareguliuoti mitybą

Kai Ona pastebėjo, kad tinkamai naudojama ciberžolė padeda numalšinti alkio bangas, ji nutarė pradėti apskritai sveikiau maitintis. „Nebuvo taip, kad pulčiau skaityti kažkokių straipsnių apie dietas, kad ieškočiau, kaip žvaigždėms sekasi sulieknėti ar panašiai. Taip nebuvo, ne. Aš tiesiog prisiverčiau pati sveikiau gyventi. Iš kažkur, perkopus penktą dešimtį, atsirado noras sveikiau gyventi. Gal tam, kad atrodytų, jog ilgiau gyvensiu. Tas antsvoris visada buvo didžiausias priešas. Ir visada buvo aišku, kad jis man kenkia. Bet kai ciberžolė padėjo lengviau nevalgyti, tai ėmiau rinktis sveikesnį maistą. Vietoj saldumynų vaisius. Vietoje dešros – daržoves, vietoje batono – nieko“, – sako moteris.

Dingo persivalgymo priepuoliai, susireguliavo ritmas

Ona spėja, kad kai ciberžolė nuslopino apetitą, o paprasčiausi geri įpročiai leido pradėti kitą gyvenimą, ji ėmė jaustis apskritai ramesnė. „Atsirado kažkoks ritmas, kurio nebūdavo. Ir su tuo mitybos ritmu, ir gyvenime atsirado ritmo, tačiau tokio daug geresnio, daug prasmingesnio ritmo. Kažkaip ėmė atrodyti, kad tas ritmas tikrai labai džiugina, tai labai geras dalykas. Ir tikrai, man atsirado su juo ir jėgų, ir sveikatos, ir laiko daugiau“, – sako moteris.

Po kelių mėnesių sveikai maitinosi ir be preparatų

Dar prabėgus 3 – 4 mėnesiams Ona jau tiesiog sveikai maitinosi, papildų nevartojo, o svoris taip ir liko stabiliai laikytis numestas.

Palikite atsiliepimą