Žvejybos jūroje ypatumai

ŽvejybaDaugelis svajoja apie tai, kad zvejyba juroje yra nuostabus nuotykis, kurį patirti norėtų daugelis žvejų. Šiuo metu ne tik daug metų žvejybos patirtį turintys žvejai nori žvejoti jūroje. Dabar yra puikios galimybės išbandyti žvejybą net ir visai nemokantiems žvejybos. Tai taip vadinama pramoginė žvejyba, kurią siūlo išmėginti įvairūs šios paslaugos teikėjai.

Nors šiuo metu ieškant pramoginės žvejybos jūroje, galima rasti labai daug pačių įvairiausių pasiūlymų, tačiau, kai toks gausus pasirinkimas, tai tampa sudėtinga išsirinkti vieną paslaugos teikėją. Į ką svarbu atkreipti dėmesį, kad nesuklysti? Pirmiausia galima išsiaiškinti ar paslauga teikiama iš taip vadinamų pirmųjų rankų t.y. pats paslaugos teikėjas teikia šias pramoginės žvejybos paslaugas, ar tai yra perpardavinėtojai. Pastaruoju atveju teks sumokėti daugiau pinigų, nei perkant paslaugas tiesiogiai iš paslaugos teikėjo. Perkant iš pirminio paslaugos teikėjo ne tik sutaupoma pinigų, bet ir tai suteikia galimybę plaukti su techniškai tvarkingais laivais, kuriuos prižiūri paslaugos teikėjas. Viskuo būna pasirūpinta iš anksto. Be to, jums paslaugas teiks tie žmonės, kurie tiesiogiai susiję su laivu ir organizuojamomis paslaugomis. Perkant iš kitų pardavėjų tokias paslaugas, jūs negalite būti tikri, kad bus užtikrintos kokybiškos paslaugos suteikimas. Taip pat gali būti keblumų, kai reikės aiškintis ar spręsti nesklandumus, nes čia jau bus ne tik du dalyviai t.y. paslaugos pirkėjas ir paslaugos teikėjas, bet ir tarpininkas, kuris tarpininkauja paslaugos pardavime, reklamoje ir klientų suradime.

Turbūt ne kartą girdėjote apie tai, kad plaukiant jūra labai svarbus yra tinkamai pasirinktas laivas. Geriau rinktis erdvų laivą, kuriame galima rasti pagrindinius patogumus suteikiančius komfortą. Be to, jeigu jus domina zvejyba juroje, tai reikia tokio laivo, kuris užtikrins komfortiškas sąlygas bet kokiomis oro sąlygomis. Ne mažiau svarbus ir saugumas. Laivas, kuriuo plauksite, turi būti saugus ir tinkamas eksploatuoti. Tuo turite įsitikinti prieš užsakant plaukimo paslaugą. Taip pat reikia sužinoti, kas yra laivo kapitonas ir kokius leidimus jis turi. Labai gerai, jei laivo kapitonas turi pakankamą kvalifikaciją plaukti tolimus atstumus, tokiu atveju jums bus labai įdomu turėti tokią žvejybinę pramogų patirtį. Kai jau viską, kas svarbiausia išsiaiškinate, tai belieka tik rezervuoti patinkančią datą. Jei pasirinktas tinkamas laivas, tai plaukti galima ne tik įvairiomis oro sąlygomis, bet ir žiemą. Su tokiu laivu galima patirti nepamirštamus įspūdžius.

Palikite atsiliepimą