Kurkuminas – jūsų grožiui ir sveikatai

Besirūpinantiems savo sveikata ir grožiu siūloma susipažinti su ciberžole. Tai augalas, kuris daugelyje pasaulio šalių žinomas pavadinimu curcumin (angl.). Šis kurkumynas, pasak sveikatos specialistų įvardinamas kaip svarbiausias augalas norintiems ne tik gerai jaustis ar atrodyti gražiai, bet ir turėti gerą sveikatą.

KurkumynasCiberžolės istorija žinoma nuo seniausių laikų. Visais laikais ji labai vertinama kaip vienas iš daugiausia naudingų savybių turinčių prieskonių. Be to, jo sodriai geltona spalva maistui suteikia ypatingai gražų vaizdą. Šiuo metu ciberžolės teigiamas savybes mokslininkai ir gydytojai tyrinėja ir vis papildo sąrašą. Teigiama, kad ciberžolės vartojimas gali padėti sergant tokiomis ligomis, kaip vėžys ar Alzheimeris. Taip pat reikėtų paminėti, kad visuose moksliniuose šaltiniuose teigiama, kad pastebima teigiama nauda ir atnaujinant organizmo ląstelėms, slopinant uždegiminius procesus bei saugant organizmą nuo toksinų. Ajurvedoje daug dėmesio skiriama kurkumino poveikiui žarnynui. Jei jūs norite pagerinti virškinimą ar slopinti uždegiminius procesus, kurie vyksta jūsų virškinamajame trakte bei norite numesti svorio, tai būtinai vartokite ciberžolę. Grožiui ciberžolė taip pat labai naudinga. Dažniausiai moterys nori skaisčios ir elastingos odos. Dabar gausu įvairių kosmetikos priemonių, kurių sudėtyje galime rasti ciberžolės. Tai ir kremai veido ar kūno odai, ir tonikai, prausikliai, kaukės. Norint pasiekti teigiamą poveikį, reikia rinktis tik kokybiškas kosmetikos priemones. Geriausia, kai jos perkamos iš specializuotų parduotuvių, kurios užtikrina aukštą kokybę.

Norint sulaukti teigiamo poveikio sveikatai nebūtina gerti maisto papildus. Galima naudoti ir ciberžolės arbatas ar prieskonius. Tiesa, jei to daryti nesate pratę, tai tikriausiai geriausias būdas gauti naudingų medžiagų iš šio augalo – vartoti maisto papildus su kurkuminu. Čia reikėtų paminėti, kad ciberžolė geriausiai pasisavinama, kai vartojama kartu su juodaisiais pipirais. Jeigu laikytis rekomendacijų, tai kasdien reikėtų suvartoti apie 10 gramų ciberžolės. Reikia žinoti, kad kurkumynas geriausiai pasisavinamas ne sausu biriu pavidalu, o skystu. Netgi galima rasti teiginius, kad skysto pavidalo kurkuminas gali būti pasisavinimas iki 6 kartų efektyviau, nei sausas.

Kai žinome, kokia ciberžolės nauda ir kaip ją geriausia vartoti, reikia žinoti ir apie tai, kur ją įsigyti. Nereikėtų jos pirkti neaiškiose prekybos vietose, pavyzdžiui, turgavietėse ar per skelbimus. Gali nutikti taip, kad įsigysite visai ne ciberžolę, o neaiškios kilmės miltelius, kurie nudažyti dažais. Norint teigiamo poveikio sveikatai, reikia rinktis tik kokybiškus maisto papildus, kurie parduodami specializuotose parduotuvėse.

Palikite atsiliepimą