Rankų priežiūra: kaip rūpintis jų oda?

Rankų kremaiRankos gali išduoti ne tik ar tinkamai rūpinamasi oda, bet ir blogiausius įpročius bei gyvenimo būdą. Visgi tai ganėtinai jautri vieta, kuriai dažniausiai neskiriama tiek dėmesio kiek reikėtų. Laikui bėgant rankos gali lengvai išduoti tikrąjį žmogaus amžių, todėl norint jaunatviška rankų oda džiaugtis kaip įmanoma ilgiau, reikalinga pagalvoti apie kai kurių įpročių atsisakymą, pakeitimą ir, žinoma, didele pagalba gali tapti rankų kremai, kurie gali ne tik apsaugoti odą, bet ir praturtinti ją naudingomis medžiagomis. Rankos bene pagrindinis žmogaus įrankis, būtent su jomis daromi visi veiksmai – juk be rankų atlikti visus veiksmus būtų kur kas sunkiau.

Žinoma, rankų odai daug įtakos turi genetika, dėl kurios ji gali būti linkusi į sausumą ar riebumą. Nors genetika turi labai daug įtakos, reikia nepamiršti, jog netinkama priežiūra tikrai nepagerins situacijos. Rankų kremai tikrai padės kovoti su rankų sausumu, jei jos į tai yra linkusios. Kai kurių moterų poodinis riebalų sluoksnis būna mažesnis, o kai kurioms jis mažėja kartu su amžiumi, tad galiausiai visiems prireikia tam tikrų odos priežiūros priemonių pagalbos. Puikių priemonių galite rasti čia – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Skaityti toliau

Rekomendacijos rankų odos priežiūrai

Rankos tikrai labai svarbios kiekvienai moteriai – išsausėjusi, paraudonavusi jų oda gali likti labai lengvai pastebima. Pagal moters rankas lengva nuspėti ir apie sveikatos būklę, ir apie jos amžių ar net gyvenimo būdą. Gera jų priežiūra užtikrina, jog švelnia ir glotnia oda bus galima džiaugtis kur kas ilgiau. Kitaip sakant, gerai prižiūrima rankų oda sensta kur kas lėčiau. Net ir nenorint apsisaugoti nuo senėjimo, šiurkščios rankos tikrai neatrodo dailiai, sukelia nemalonius pojūčius ir gali netgi paskatinti skeldėjimus, kurie yra skausmingi. Daug paprasčiau tokių bėdų išvengti renkantis gerą rankų priežiūrą. Padėti sudrėkinti odą kasdien gali rankų kremai, kuriuos šiandien rasti galima bet kokioje parduotuvėje. Didelį jų pasirinkimą rasite čia – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Rankų kremaiDaugelis rekomenduoja dėmesį atkreipti ir į tai, jog rankoms kenkia ir tokie dalykai kaip karštas vanduo, sausas patalpų odas bei chemikalai, ne tik šaltis ar kaitri saulė. Taigi, iš esmės yra begalės situacijų, kurios priverčia odą sausėti ir tapti ne tokia sveika, glotnia. Tokiomis situacijomis labai svarbu užtikrinti, jog namuose oras sudrėkintas, karštas vanduo naudojamas retai, o vietoj jo pasirenkamas šiltas, kiek vėsesnis vanduo tiek prausimuisi, tiek rankų plovimui. Tvarkantis namus su chemikalais, labai svarbu naudoti pirštines, tuomet sumažėja tikimybė, jog oda bus pažeista.

Skaityti toliau