Rekomendacijos rankų odos priežiūrai

Rankos tikrai labai svarbios kiekvienai moteriai – išsausėjusi, paraudonavusi jų oda gali likti labai lengvai pastebima. Pagal moters rankas lengva nuspėti ir apie sveikatos būklę, ir apie jos amžių ar net gyvenimo būdą. Gera jų priežiūra užtikrina, jog švelnia ir glotnia oda bus galima džiaugtis kur kas ilgiau. Kitaip sakant, gerai prižiūrima rankų oda sensta kur kas lėčiau. Net ir nenorint apsisaugoti nuo senėjimo, šiurkščios rankos tikrai neatrodo dailiai, sukelia nemalonius pojūčius ir gali netgi paskatinti skeldėjimus, kurie yra skausmingi. Daug paprasčiau tokių bėdų išvengti renkantis gerą rankų priežiūrą. Padėti sudrėkinti odą kasdien gali rankų kremai, kuriuos šiandien rasti galima bet kokioje parduotuvėje. Didelį jų pasirinkimą rasite čia – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Rankų kremaiDaugelis rekomenduoja dėmesį atkreipti ir į tai, jog rankoms kenkia ir tokie dalykai kaip karštas vanduo, sausas patalpų odas bei chemikalai, ne tik šaltis ar kaitri saulė. Taigi, iš esmės yra begalės situacijų, kurios priverčia odą sausėti ir tapti ne tokia sveika, glotnia. Tokiomis situacijomis labai svarbu užtikrinti, jog namuose oras sudrėkintas, karštas vanduo naudojamas retai, o vietoj jo pasirenkamas šiltas, kiek vėsesnis vanduo tiek prausimuisi, tiek rankų plovimui. Tvarkantis namus su chemikalais, labai svarbu naudoti pirštines, tuomet sumažėja tikimybė, jog oda bus pažeista.

Puoselėti rankas reikia nuolat. Jei sugebama ne tik atsikratyti kai kurių įpročių, kurie gali pakenkti odai, bet kartais nepamirštama, jog gali būti naudojami rankų kremai, specialūs aliejai, tai tuomet oda tikrai greitai atsistato ir tampa kur kas dailesnė nei anksčiau. Išsirinkti kremą visuomet rekomenduojama pagal sudėtį. Kai kurie ingredientai, kuriuos rankų kremai turi gali būti nesaugūs ir net labiau sausinantys. Žiūrėkite, kad sudėtyje nebūtų alkoholio, o akis džiugintų aliejaus pėdsakai bei kiti drėkikliai, maitinančios medžiagos. Rankų kremai su vitaminais taip pat džiugins savo veiksmingumu ir gana greitai pamiršite ką reiškia rankų šiurkštumas. Šaltuoju sezonu pasistenkite naudoti kiek riebesnius kremus, jie bus veiksmingesni kovojant su šalčio ir vėjo daroma žala. Jei pastebite, kad rankų būklė blogėja, o kremo vis nenusiperkate, kartais išsisukti galima ir su aliejumi, ypač jei turite alyvuogių aliejaus ar panašių variantų.

Palikite atsiliepimą