Rankų priežiūra karantino metu

Veido oda daugeliui rūpintis atrodo įprasta, juk ji labai jautri, o ir senėjimo požymiai pradeda veide matytis kur kas greičiau nei kūne. Tai yra tiesa, tačiau kartais pamirštamos tos kūno dalys, kurioms aplinka taip pat gali turėti nemažai žalos. Dažniausiai labiausiai kenkiama toms kūno vietoms, kurios visuomet būna atidengtos. Be veido, labai dažnai prieš vėją, šaltį ar saulę atsiranda ir rankos, kurių oda gali būti stipriai paveikiama, jei jos netinkamai prižiūrimos. Per pastaruosius metus rankoms teko dar daugiau išbandymo – dėl koronaviruso protrūkio visi pradėjo naudoti dezinfekcinį skystį ir kur kas dažniau plauti rankas. Tai būtina norint apsaugoti save nuo ligų, tačiau reikia nepamiršti, jog tokios aplinkybės tik dar labiau turėtų paskatinti pamąstyti apie tai ko reikia jūsų rankų odai, jog ji išliktų graži ir nesentų anksčiau laiko.

Rankų kremaiViena iš efektyviausių priemonių yra rankų kremai, kurie turėtų būti naudojami visuomet, nepriklausomai nuo to ar dezinfekcinis skystis buvo naudotas ar ne. Nuolatinis rankų odos drėkinimas yra geras įprotis, nes oda išlieka pamaitinta, pridrėkinta, todėl mažesnė tikimybė, jog bus susiduriama su sausėjimu, šerpetojimu, raudoniu ar net su tuo susijusiu skausmu. Visiškai nesirūpinant rankomis, o į vieną susidėjus šalčiui, dezinfekcijos priemonėms ir prastai priežiūrai, galima susidurti ir su rankų odos skilinėjimu. Daugiausiai žalos padaro dezinfekcijos priemonėse esantis alkoholis, kurio išvengti tikrai nepavyks, todėl labai gerai užsitikrinti, jog bent jau turimi rankų kremai savo sudėtyje jo neturi arba turi labai nedaug. Taip pat kai kuriose priemonėse naudojamas švelnesnės alkoholio atmainos, kurios rankoms taip nekenkia. Puikių produktų rasti galima – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Skaityti toliau

Kaip padėti sausėjančiai rankų odai?

Rankų kremaiKaip ir veido oda, taip ir rankų dažnai būna atidengta ir lengvai veikiama aplinkos veiksnių, kurie ne visuomet būna teigiami. Didžiąją metų dalį žmogus būna apsirengęs rūbais, kurie pilnai dengia kojas, krūtinę, pilvą, pečius bei didelę dalį rankų, tačiau kadangi pirštinės nenešiojamos kiaurus metus, o šalikas nevyniojamas ant viso veido, tikrai lieka lengvai šalčiui, karščiui, saulei prieinamų vietų. Būtent todėl šioms sritims dažnai prireikia kur kas daugiau dėmesio nei kitoms kūno vietoms, nes jos gali lengviau išsausėti, tapti problematinėmis. Pakilus sergamumo rodikliams, dažnai rankoms tenka papildomas krūvis – dažnas jų plovimas, šluostymas rankšluosčiu bei dezinfekcinių skysčių naudojimas. Taip jos gali greitai sujautrėti, pradėti šerpetoti, o blogiausiu atveju atsiranda skilinėjimas, kuris dar ir sukelia skausmus bei nemalonius jausmus. Šioje vietoje labai stipriai gali pagelbėti rankų kremai.

Skaityti toliau

Rankų priežiūra: kaip rūpintis jų oda?

Rankų kremaiRankos gali išduoti ne tik ar tinkamai rūpinamasi oda, bet ir blogiausius įpročius bei gyvenimo būdą. Visgi tai ganėtinai jautri vieta, kuriai dažniausiai neskiriama tiek dėmesio kiek reikėtų. Laikui bėgant rankos gali lengvai išduoti tikrąjį žmogaus amžių, todėl norint jaunatviška rankų oda džiaugtis kaip įmanoma ilgiau, reikalinga pagalvoti apie kai kurių įpročių atsisakymą, pakeitimą ir, žinoma, didele pagalba gali tapti rankų kremai, kurie gali ne tik apsaugoti odą, bet ir praturtinti ją naudingomis medžiagomis. Rankos bene pagrindinis žmogaus įrankis, būtent su jomis daromi visi veiksmai – juk be rankų atlikti visus veiksmus būtų kur kas sunkiau.

Žinoma, rankų odai daug įtakos turi genetika, dėl kurios ji gali būti linkusi į sausumą ar riebumą. Nors genetika turi labai daug įtakos, reikia nepamiršti, jog netinkama priežiūra tikrai nepagerins situacijos. Rankų kremai tikrai padės kovoti su rankų sausumu, jei jos į tai yra linkusios. Kai kurių moterų poodinis riebalų sluoksnis būna mažesnis, o kai kurioms jis mažėja kartu su amžiumi, tad galiausiai visiems prireikia tam tikrų odos priežiūros priemonių pagalbos. Puikių priemonių galite rasti čia – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Skaityti toliau

Rekomendacijos rankų odos priežiūrai

Rankos tikrai labai svarbios kiekvienai moteriai – išsausėjusi, paraudonavusi jų oda gali likti labai lengvai pastebima. Pagal moters rankas lengva nuspėti ir apie sveikatos būklę, ir apie jos amžių ar net gyvenimo būdą. Gera jų priežiūra užtikrina, jog švelnia ir glotnia oda bus galima džiaugtis kur kas ilgiau. Kitaip sakant, gerai prižiūrima rankų oda sensta kur kas lėčiau. Net ir nenorint apsisaugoti nuo senėjimo, šiurkščios rankos tikrai neatrodo dailiai, sukelia nemalonius pojūčius ir gali netgi paskatinti skeldėjimus, kurie yra skausmingi. Daug paprasčiau tokių bėdų išvengti renkantis gerą rankų priežiūrą. Padėti sudrėkinti odą kasdien gali rankų kremai, kuriuos šiandien rasti galima bet kokioje parduotuvėje. Didelį jų pasirinkimą rasite čia – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Rankų kremaiDaugelis rekomenduoja dėmesį atkreipti ir į tai, jog rankoms kenkia ir tokie dalykai kaip karštas vanduo, sausas patalpų odas bei chemikalai, ne tik šaltis ar kaitri saulė. Taigi, iš esmės yra begalės situacijų, kurios priverčia odą sausėti ir tapti ne tokia sveika, glotnia. Tokiomis situacijomis labai svarbu užtikrinti, jog namuose oras sudrėkintas, karštas vanduo naudojamas retai, o vietoj jo pasirenkamas šiltas, kiek vėsesnis vanduo tiek prausimuisi, tiek rankų plovimui. Tvarkantis namus su chemikalais, labai svarbu naudoti pirštines, tuomet sumažėja tikimybė, jog oda bus pažeista.

Skaityti toliau