Interneto svetainė už 0 EUR. Įmanoma?

Šiais laikais būtina savo verslą perkelti į internetinę erdvę. Kitu atveju paprasčiausiai nepavyks platinti savo auditorijos. Žinoma, ne visi verslininkai to nori. Kai kuriems svarbiausia, kad pavyktų išlaikyti esamus klientus. Jeigu Jūs nesate toks, tokiu atveju internetinių svetainių kūrimas turėtų būti pirmasis Jūsų žingsnis link didesnio populiarumo.

Svetainių kūrimo paslaugas siūlo labai daug skirtingų asmenų. Ir tokių, kurie sutinka sukurti puslapį labai pigiai, ir tokių, kurių kainoraščiai gali išgąsdinti. O kad jeigu mes Jums pasakytume, kad galima gauti internetinį puslapį visiškai nemokamai. Tikrai taip. Vienintelis minusas – kiek toks puslapis bus naudingas ir ar tikrai verta gaišti savo laiką jo kūrimui?

Dizainų šablonai

Svetainių kūrimasInternete galima atrasti paprastus šablonus, kurie gali būti naudojami Jūsų internetiniams puslapiui. Profesionalių dizainerių paslaugos dažniausiai kainuoja nuo 500 iki 1 500 EUR. Taip, kaina gana didelė, tačiau jeigu norite tikrai kokybiško puslapio, kuris reprezentuoja Jūsų verslą – investuoti verta. Lankytojai lieka tuose puslapiuose, kurie patrauklūs estetiškai. Patikėkite, estetinis pateikimas turi labai didelę reikšmę. Paprasčiausiai, kuo puslapis bus patrauklesnis ir gražesnis – tuo žmonės kartą užsukę mieliau į jį sugrįš. Vietoj to, kad pasirinktumėte šablonus, kurie prieinami visiems – pasisamdykite grafikos dizainerį, kuris sukurs meną konkrečiai tinkantį Jums.

Nemokami domenai

Domenų kainos tikrai yra nedidelės. Žinoma, jeigu norite kokio nors labai originalaus pavadinimo – tokiu atveju gali tekti perpirkti ir sumokėti kiek didesnę sumą. Jeigu turite el. parduotuvę – tokiu atveju pavadinimas yra labai svarbus. Jis gali net pritraukti arba atgrasyti žmones nuo pirkimo.

Tiesa, galima atrasti puslapių, kurie Jums visiškai nekainuoja. Tokiu atveju gausite ne tik šabloninį dizainą, tačiau prie puslapio www pabaigoje bus ilga galūnė, kuri nurodys, kurioje vietoje puslapis buvo kurtas. Tokie pavadinimai atrodo labai neskoningai, tad išsirkite pavadinimą. Tuo pačiu puslapio kūrimo darbus palikite specialistams. Nors tuose nemokamuose puslapiuose sukurti savą yra labai paprasta – jie atrodo neskoningai ir tikrai neprofesionaliai.

Svetainės optimizavimas

Jeigu norite, kad Jūsų turima internetinė svetainė būtų atrandama Google paieškos sistemoje greitai ir paprastai – tokiu atveju labai svarbu optimizuoti puslapį. Tiesa, tai galima padaryti tik tuomet, kai turite pilnai sutvarkytą internetinę svetainę. Tai reiškia, kad jeigu turite anksčiau mūsų minėtą pavyzdį – nerekomenduojame net optimizuoti, kadangi jokios naudos nebus. Juolab, dažniausiai tokie paprastai puslapiai net ir neturi optimizavimo galimybės. Taigi, tokiu atveju net nėra tikslo turėti internetinio puslapio, kadangi nauda bus labai menka.

Nemokami paveiksliukai internete

Svetainių kūrimas reikalauja ir fotografijų bei paveiksliukų, kurie padeda puslapį padaryti kur kas patrauklesnį. Kaip jau minėjome, šiuo atveju dizainas yra labai svarbus, kadangi jeigu puslapis yra patrauklus – žmonės dažniausiai lieka puslapyje. Visgi, reikia nepamiršti to, kad nemokamai paveiksliukai naudojami daugelio, tad Jūsų puslapis visiškai niekuo neišsiskirs. Bus lygiai toks pat kaip ir konkurentų. Koks tikslas tuomet jį kurti?

Rinkodaros galimybės

Jeigu norite, kad Jūsų internetinis puslapis būtų kur kas populiaresnis, dažniau pasirenkamas ir atrandamas, tokiu atveju labai svarbu pasirinkti ir kokybišką internetinę reklamą. Šiuo metu rinkodaros galimybių pasirinkimas yra labai platus. Kiekvienas žmogus pagal savo poreikius gali atrasti tai, kas jam labiausiai tinka.

Svetainių kūrimas apima labai daug įvairių procesų. Norint, kad pati internetinė svetainė patenkintų Jūsų poreikius – reikia kreiptis į kvalifikuotą specialistą, kuris yra apsiruošęs Jums padėti.

Palikite atsiliepimą