Kaip išsirinkti automobilį nuomai

Nuoma KauneLietuvoje išsinuomoti automobilį nėra problema. Paprastai automobiliu nuoma Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, didžiuosiuose miestuose tarpusavy konkuruoja, nes klientai turi didžiausią pasirinkimą. Žinoma, tam tikrais sezono momentais nuoma tampa itin populiari ir, pavyzdžiui, vasaros savaitgalį, kai vyksta daug vestuvių, tai ir su nuoma būna sudėtingiau, jau renkantis jaučiasi, kad yra konkurencija ir tarp paklausos. Tačiau, kaip sakoma, yra paklausa, yra ir pasiūla. Viskas vyksta natūraliai. Jums kaip klientui pakanka žinoti, kokio automobilio jums reikia.

Vestuvėms

Kad jau prakalbome apie vestuves, tai toli nuo jų ir nenusisukime. Ši unikali šventė išties visus lietuvius visada verčia pasitempti, galvoti, ką turime geriausio, gražiausio, iškelti tokias šventes, kokių gal net ir kaimynas pavydėtų. Vestuviniai automobiliai paprastai yra ne dėl praktinių sumetimų pasirenkami, o dėl šventės estetikos. Norisi, kad visi būtų su gražiais drabužiais, puikios nuotaikos, šventiniais makiažais. Švenčiame gražioje salėje ar sodyboje, viskas išpuošta, tad ir automobiliai turi būti ne paprasti, su kuriais keliaujate į darbą, o išnuomoti. Kuklesnių vestuvių metu svečiai važiuoja su savo mašinomis, na o bent jau jaunieji keliauja su išnuomota mašina. Daug kas nori senovinių automobilių, kurie aišku ir kainuoja brangiau. Kiti ima tiesiog prabangesnius vienos spalvos automobilius. Balti yra klasika, tačiau jų nuomos punktai pritrūksta pirmiau. Taip pat populiarūs juodi, sidabriniai. Mašinas papuošti atvyksta jaunųjų padėjėjai arba gali papuošti ir pats salonas už papildomą mokestį.

Kelionei į Lenkiją

Dabar žmonės taupydami mėgsta važiuoti apsipirkti į Lenkiją. Ypatingai, jeigu ir gyvena šiek arčiau pasienio. Kartais labai apsimoka samdytis didesnį mikro autobusą, gal net su vairuotoju, visiems susimesti ir keletui žmonių vykti apsipirkti ten. Tokiais atvejais, tai daryti apsimoka. Tačiau reikia nuomotis didelę mašiną. Kadangi jos tikslas yra tik funkcinis, ji neturi būti nei brangi, nei prabangi, užtenka paprasčiausio autobusiuko.

Verslui

Verslo asmenims taip pat neretai tenka nuomoti automobilį. Kartais tai gali būti ir išperkamoji nuoma, kuri pastaruoju metu sukėlė politinius skandalus. Tačiau dažnai verslas išnuomoja trumpam mašinas tiesiog atvykstantiems svarbiems svečiams iš užsienio, kad jie galėtų patogiai keliauti po Lietuvą darbo ir kitais reikalais.

Atostogoms

Užsieniečiai taip pat dažnai nuomojasi mašinas. Jos turi būti lengvos, patogios, manevringos. Kad ir greitkeliu važiuotum, ir po miško klampynę galėtum išbristi. Kartais ir lietuviams kokio džipo atostogoms prireikia.

Vienas atsiliepimas apie “Kaip išsirinkti automobilį nuomai

Palikite atsiliepimą