Ko reikia šiuolaikinei interneto svetainei

Tokios skaitmeninių specialistų komandos kaip http://www.bonasolutions.eu/ siūlo susikurti profesionalią interneto svetainę, mat ji yra labai svarbi kiekvieno verslo dalis. Jeigu mąstote plačiau, galite sugalvoti ir, kokia turėtų būti interneto svetainė. Panagrinėkime, kas yra gerai sukurtos interneto svetainės komponentai.

Protingas svetainės planas

BonaPats pirmasis ir svarbiausias dalykas, žinoma, bus svetainės planas. Iš pirmo žvilgsnio gali viskas atrodyti labai paprasta, tačiau taip nebus. Atrodytų – o ką, paimsi, nusimėgdžiosi nuo kitos panašios svetainės, ir turi. Tačiau kartu perimsite ir kitos svetainės ydas. Kiekvieno programuotojo užduotis rašant kodą yra jį parašyti kuo labiau optimizuotai, kad būtų atliekamos visos reikiamos funkcijos sunaudojant tam kuo mažiau laiko ir atliekant kuo mažiau papildomų šalutinių veiksmų. Toks grynumas yra vienas iš svarbiausių principų skaitmeniniame lauke dirbant su bet kokia informacija. Kalbant apie interneto svetaines bendrai, reikia įsivaizduoti, kad jos atsiras tikroje jūroje kitų interneto svetainių. Tad ji iškart turės būti aiški, gryna ir kabinanti. Jeigu dėsite svetainės medį, jis turės būti pagrįstas. Jeigu dėsite bet kokią informaciją į svetainę – ji turės būti pagrįsta. Pats kvailiausias mąstymas yra sakyti – neturiu, ką parašyti į tą svetainę, tai gal pridėsiu bet kokių nuotraukų ir aprašysiu savo viziją, misiją ir vertybes. Jeigu neturite ką dėti – dar geriau. Internetas jau dabar yra pulsuojantis informacijos šiukšlynas, kuriame tiek daug visko, kas niekam nerūpi. Geros interneto svetainės protingas planas apjungs tik tai, kas svarbu, ir ką iškart galės pamatyti į svetainę užsukęs vartotojas.

Lengvas dizainas

Kitas svarbus bet kurios interneto svetainės elementas – tai lengvas ir malonus akiai dizainas. Ką reiškia lengvas, kai kalbame apie interneto svetaines? Tai veikiausiai bus neperkrautas grafinių elementų. Kad ir kaip vakarų kultūra jaučia balto lapo gėdą ir nori jau geriau prikrauti į jį bet ko negu nieko, tačiau internete reikėtų susilaikyti ir stengtis turėti paprastą ir lengvą dizainą. Tada akys neklius ten, kur nereikia, vartotojas galės greičiau rasti, ko jam reikia. Kartu dizainas turėtų derėti ir prie laikmečio tendencijų.

Tinkami tekstai

Kiekvienai svetainei taip pat reikalingi ir ją paaiškinantys, pagrįsti bei sudominantys tektai. SEO optimizacija taip pat susijusi su tų tekstų turiniu. Svarbiausia, kad svetainė būtų parengta naudojant protą, o ne inerciją. Tuomet joje ir turinys bus toks, kuris būtų įdomus žmonėms.

Palikite atsiliepimą