Raspberry Pi – neribotos galimybės

Rinkoje galima atrasti net kelias skirtingas Raspberry Pi versijas, kurios leidžia dar arčiau priartėti link išmaniojo kompiuterio už minimalią kainą. Tai ypač lengvas kompiuteris, kuris kainuoja mažai ir atveria plačias galimybes greitai ir paprastai išmokti programuoti, kurti robotus, gerinti savo gyvenimo kokybę.

Raspberry PiRaspberry Pi dažniausiai perkamas internetu. Juolab, šiuo metu galima džiaugtis ne tik užsienietiškų prekybos vietų produkcija, tačiau ir lietuviškomis. Pirkti iš lietuviškų parduotuvių, tokių kaip anodas.lt verta labiau, kadangi prekė Jūsų namus pasieks greičiau, o jeigu liksite kuo nors nepatenkintas gautomis paslaugomis – tokiu atveju galėsite greitai ir paprastai grąžinti prekę bei atgauti pinigus. Visgi, įvertinus tai, kad šis mini kompiuteris yra toks pigus – neverta net gaišti savo laiko grąžinant prekę. Paprasčiausiai tai bene pati pigiausia priemonė galinti padėti kur kas greičiau priartėti link savo išmaniosios įrangos.

Žinoma, jeigu norite, kad Jūsų Raspberry Pi veiktų greitai ir kokybiškai – tokiu atveju rekomenduojama įsigyti kuo greitesnę SD micro kortelę. Natūralu, kad juo greitesnis jos įrašymo bei skaitymo greitis bus, tuo ir pati įranga veiks atitinkamai geriau. Net ir labai mažas kompiuteris gali nustebinti savo efektyvumu. Svarbiausia yra įsigyti priedus, kurie pagerina veikimo kokybę. Nors, tiesa, pats Raspberry Pi yra gana greitas ir turi nemažai atminties. Tačiau norint priimti kuo daugiau informacijos – labai daug jos nukeliauja į SD kortelę. Taigi, kuo kortelė bus lėtesnė – tuo labiau erzins, o kartais gali net ir visiškai sugadinti gerą Raspberry Pi reputaciją.

Gamintojai stengiasi pasiūlyti vis modernesnį gaminį, kuris patenkintų klientų norus. Dabartinis mini kompiuteris tiesiog žavi savo modernumu bei funkcionalumu.

Įsigijus atitinkamus priedus mini kompiuteris gali būti paverčiamas žaidimų stotele.

Naujoji įrangos versija sėkmingai palaiko ir windows operacinę sistemą.

Naujieji kompiuteriai taip pat turi integruotą wifi, tad juo naudotis galima dar įvairiau.

Bluetooth ryšys yra dar viena naujovė, kuri palengvina žmonėms gyvenimą.

Jeigu norite išmokti programuoti – šis mini kompiuteris yra geriausia mokymosi priemonė.

Palikite atsiliepimą