Laiptinės valytojų darbas

Kiekvieną dieną, kiekvieną rytą, galite pamatyti, kad valome laiptines ne patys dažniausiai, o tą daro samdyti žmonės. Jie ateina pas jus į namus, pas jus į laiptinę ir kas rytą arba kelis kartus per savaitę sutvarko daugiabučio laiptinę. Tai be abejo labai patogus būdas palaikyti tvarką.

Turėti laiptinės valytojus – apsimoka

Tvarkinga laiptinėPaskaičiavus, matome, kad valome laiptines (arba už mus valo) ne kasdien, o kelis kartus per savaitę, ir tas darbas būna anksti ryte, vienai laiptinei skiriant iki valandos laiko. Tad ištisai pilnu etatu dirbančio žmogaus samdyti tikrai netenka. Pakanka dirbančio laisviau. O štai pati laiptinė priklauso visiems butams. Penkių aukštų daugiabutyje vis tiek bus bent 15 butų. Dešimties aukštų name – bent 30 butų vienoje laiptinėje. O jeigu butuose yra registruota daug gyvenančių žmonių, tai galbūt samdomo valytojo kaina dalinsis net ne iš butų skaičiaus, o gyvenančių žmonių (kas gal iš dalies logiška, nes tiek žmonių ir pritrypia, kita vertus, ten vaikšto ne tik gyventojai). Taigi, išsidalinus laiptinės valytojo kainą, gausis per mėnesį vos po kelis eurus. Todėl tai yra ta paslaugą, kurią gali sau leisti net ir kukliausiai gyvenantys žmonės.

Nesmagu valyti patiems

Kodėl geriau, kai tokius darbus atlieka tvarkos profesionalai, o ne jūs pats? Pirmiausia, jūs gal net neturėsite visų darbo priemonių, kokias turės laiptinės valytojai. Antra, jūs turite kitą darbą ir tame kitame darbe darote savo geriausius uždavinius. O laiptinės valymas – juk nėra jūsų profesija, darbas, iš kurio duoną valgytumėte. Tad klausimas, jeigu taip nėra, kodėl turėtumėte leisti daug laiko, valydami laiptines? Klausimas, vertas dėmesio, kadangi kai kurie žmonės, kai kurie butai tarpusavyje ima pyktis tiesiog dėl to, kad nebūna randama sutarimo, kaip tvarkytis su tais butų valymais, kas ką turi daryti, kas už ką turi mokėti. Įsivaizduokite, išsinuomojate butą miesto centre, atsikraustote, o laiptinėje prikabinėta grasinančių lapelių: negalima trankyti durų, negalima rūkyti, o jūsų laiptinės valymo laikas yra toks ir toks. Nagi – juk nuomojotės butą, o ne kalėjimą, kur privalote paklusti kažkieno taisyklėms. Tad pasamdyti laiptinės valytojai, tvarkos profesionalai visada yra daug garsesnis sprendimas. Nebus priespaudos dirbti ir tvarkytis, kažkas už tai galės susidaryti minimalią algą, o jums nereikės patirti diskomforto tvarkant, dirbant, juolab, kad kartais ir sveikata galbūt to neleidžia daryti.

Palikite atsiliepimą