Paslaugos, padedant mamoms

Nemokami skelbimaiMamoms, negalinčioms eiti į darbą, nemokami skelbimai gali padėti susirasti šiek tiek užsakymų, kurie leistų atlikti tam tikrus darbus, paslaugas ir gauti šiek tiek daugiau pajamų. Tačiau analogiškai, jos gali ir ieškoti pagalbininkų, kas joms padėtų tvarkytis ruošoje. Tokiu atveju, jos galėtų pačios galbūt efektyviau dirbti darbus, kuriuos nori iš tiesų dirbti, o pasamdytos pagalbininkės padėtų susitvarkyti daugybėje įvairių sričių. Kokios pagalbininkės ir kokios srityse gali padėti mamoms tvarkytis auginant vaiką?

Auklės

Auklių paslaugų pilni visi nemokami skelbimai, kadangi tai darbas, kurį nori dirbti daug moterų, norinčių prisidurti pinigų. Jis palankus ir studentėms, kai turi tikrai gerą grafiką. Taip pat mamos, kurios pačios augina vaikui, irgi nori vienu metu saugoti už pinigus papildomą vaiką ir tokiu būdu prisidurti prie išmokų. Taigi, rasti auklių skelbimuose jums nebus sunku. Tik turėsite nuspręsti, kokios norite – jaunesnės, vyresnės, su daugiau patirties ar studentės, prižiūrinčios tik jūsų vaiką ar ir dar kokius kelis tuo pačiu metu. Eikite į paslaugų skelbimų portalus ir ten tikrai rasite tą savo auklę, kuri padės jums prižiūrėti vaiką ir leis užsiimti kitais darbais.

Namų tvarkytojos

Galbūt jūs pasirinksite, kad kažkokia dalimi dirbsite darbe, o tam tikrus darbus reikės, kad nudirbtų kiti žmonės. Gal vaiko priežiūra jums bus mieliausias ir svarbiausias dalykas, tačiau reikės samdyti žmogų, kad atliktų kitus darbus. Tada nemokami skelbimai gal padės jums rasti namų tvarkytoją. Ji ar jis galės ateiti į namus kelis kartus per savaitę ir padėti susitvarkyti. Tuomet jums nereikės daryti nemėgstamiausios ruošos dalies, galėsite kokybiškai auginti vaiką ir tuo pačiu dirbti, turėsite viską, ko reikia vienu metu.

Maisto gamintojos

Kartais mamos labiausiai nemėgsta maisto gaminimo ir puikiai žino, kad čia ir reikėtų daugiausiai pagalbos. Tokiu atveju iš tiesų galima pasisamdyti šeimininkę virtuvei, ji ir indus plaus, ir maistą gamins. Ypač tai reikalinga, jeigu yra daugiau šeimos narių, o nei mama, nei tėvas neturi laiko tuo užsiimti. Taigi, maisto gaminimas gali būti tas dalykas, kurį tikrai verta daryti pasamdžius žmogų. Tai net nebus brangi veikla, tokių paslaugų tikrai rasite.

Pristatymai į namus

Kad ir kokių dar paslaugų reikės, kartais matysite, kad tam tikrų pirkinių neturite kada nusipirkti, o jų reikia. Tuomet galima iš skelbimų susirasti pasiuntinukus – kurjerius, kurie parvežtų kažką į namus.

Palikite atsiliepimą