Modernūs namai – su aliuminio konstrukcijomis

Apsilankius Alprofilis svetainėje, pamatysime, kad aliuminio pritaikymas konstruojant, statant ir tvarkant namus yra itin platus. Nors kadaise galvojome, kad metalas labiausiai tinka pramoninėms konstrukcijoms, dabar ir moderniausi, stilingiausi namai dažnai statomi su aliuminio konstrukcijomis.

Modernus fasadas

Modernios aliuminio fasadų konstrukcijos puikiai tinka naujuose atidaromuose verslo centruose, mokslo centruose, dideliuose pramoniniuose pastatuose, kur vyksta su technologijomis susiję darbai. Aliuminio fasadai gerai dera su gausiomis stiklo detalėmis, taip pat kitais blizgiais, matiniais vientisais paviršiais. Tinka ir derinant su šviesiu, matiniu medienos sluoksniu.

Saugios durys

Aliuminio gaminiaiNet tik fasadai, bet ir aliuminio durys gali būti tai, ko tikrai reikia naujam pastatui. Tai itin pravers tiems pastatams, kuriuose reikia didelio patvarumo ir saugumo. Išlaužti aliuminio durų profilius daug sunkiau negu plastikinius. Juos tinka naudoti ir vidaus konstrukcijoms, ir išorei.

Sandarūs langai

Žinoma, aliuminio langų profiliai jau yra sulaukę pasisekimo. Juos perka ne visi, nes kai kam atrodo per brangu, tačiau vertinantys aukštą kokybę, renkasi aliuminio langus. Sandarūs langai yra išties ilgaamžiai ir paruošti pagal aukščiausius izoliacinius standartus, gerai izoliuoja temperatūras. Nors atrodo, kad metalas turėtų gerai praleisti temperatūrą, tačiau iš tiesų šie langai, su puikiai ištraukto oru, tikrai gerai šildo.

Tvoros

Norite apjuosti savo modernius modernia ir gerai derančia tvora? Rinkitės aliuminio tvoras, turinčias puikų patvarumą, estetinį vaizdą. Matinės stilingos spalvos puikiai tinka prie šiuolaikinės architektūros, o ir prie gamtos.

Apdailos detalės

Aliuminio apdailos detalės taip pat gali atsirasti jūsų projektuojamame pastate. Aišku, visa tai turi galvoti ir atlikti projektuotojas, architektas ir dizaineris, bet ne daryti kažką savarankiškai. Reikiamų aliuminio konstrukcijų galima užsakyti specializuotose įmonėse, kurios verčiasi aliuminio produkcija ir gamyba.

Nuo ko pradėti

Jeigu mąstote apie aliuminį savo namams ir šiuolaikišką pastatą, pradėkite nuo sklypo žvalgybos. Ieškokite tokio, nuo kurio būtų patogu nuvažiuoti į miesto centrą, kur būtų atvestos ir visos komunikacijos. Tai palengvins ir pagreitins daugybę darbų. Tuomet jums reikėtų gauti statybos leidimą ir padaryti namo projektą. Namo projektą turi daryti profesionalus ir į vietos reikalavimus įsigilinęs architektas, galintis užtikrinti, kad metalinės ir aliuminio konstrukcijos ne tik gerai atrodys, bet ir pats namas nepažeis jokių vietos reikalavimų, taip pat gerai atrodys ir puikiai tiks. Vėliau gavę leidimą ir pabaigę statybas dar turėsite namą „priduoti“.

Palikite atsiliepimą