„Naujamiesčio alėja“ – puiki aplinka augti jūsų vaikui

Per praėjusius ir šiuos metus ypač pagausėjo naujų nekilnojamojo turto projektų. Ypač sparčiai statomi efektyvūs ir itin ekonomiški daugiabučių, kotedžų, gyvenamųjų namų kvartalai. Modernus fasadas, patogios parkavimo sistemos, itin aukšto lygio šiluminis efektyvumas – tai, kuo pasižymi šiuolaikinis naujos statybos būstas. Parduodami nauji butai Vilniuje Naujamiestyje – tai, ko reikia moderniam, puikios aplinkos šeimai ieškančiam miesto žmogui.

Būstas Naujamiestyje„Naujamiesčio alėja“ – naujas, modernus gyvenamųjų namų kompleksas, subalansuotas vertinantiems dinamišką sostinės ritmą ir trokštantiems simbolinio gamtos prieglobsčio šalimais. Privati teritorija, vaikų žaidimo aikštelės, didelės erdvės sporto užsiėmimams, skoningi namų fasadai kuria kvartalo harmoniją. Siūlomi vieno, dviejų, trijų ir keturių kambarių butai. Gyvenamųjų patalpų plotas svyruoja nuo 40 iki 70 kvadratinių metrų. Gyventojams siūlomi ypač erdvūs balkonai, kuriuose bus pakankamai erdvės ne tik džiauti skalbiniams, bet ir pasimėgauti rytiniu kavos puodeliu. Šiandien jau yra pabaigtas pirmasis kvartalo statybos etapas. Dalis butų jau parduoti. Žmonėms ypač patraukli kvartalo lokacija mieste – netoliese esantis Vingio parkas itin vertinamas sportuojančių bei auginančių vaikus. Taip pat vienas didžiausių „Naujamiesčio alėjos“ privalumų – nepriekaištinga infrastruktūra. Netoliese esančios viešojo transporto stotelės, pagrindinės miesto gatvės, dažnai važiuojantys autobusai garantuoja puikų susisiekimą ir keliavimą miesto ribose. Ne paslaptis, kad naujų būstų kainos labai stipriai priklauso nuo šalimais esančių mokyklų, vaikų darželių, vaikams augti tinkamos aplinkos. Būtent tokioje aplinkoje savo vaikus galės auginti įsikūrę„Naujamiesčio alėjose“. Itin didelės investicijos padarytos, siekiant užtikrinti teritorijos saugumą. Kiemo teritorijoje, požeminėje aikštelėje, laiptinių holuose įrengtos vaizdo stebėjimo kameros padės jums jaustis užtikrintiems dėl savo ir savo artimųjų saugumo.

Plačiau apžvelkime „Naujamiesčio alėjos“ butų energetinį efektyvumą. Būsto apšiltinimo sistema – centrinėkolektorinė. Individuali reguliavimo sistema leidžia šiluminės energijos resursus paskirstyti pagal savo poreikius. Daugiabučių sienos iš išorės dengtos keramikinių blokelių mūrų, iš vidaus – trijų sluoksnių mūru. Kadangi šiuolaikinis žmogus kaip niekada vertina privatumą, daugiabučių grindys be abejonės atitinka tokio žmogaus poreikius. Dengtos cementiniu skiediniu jos užtikrina šilumos bei garso izoliaciją. Kokybiškas, apšiltintas stogas ir dekoratyvinėmis statybinėmis medžiagomis dailintas fasadas sukuria patrauklaus ir kokybiško būsto įspūdį. Kaip ir daugybėje kitų projektų, pirkėjams siūlomi butai tiek su daline, tiek su pilna apdaila. Statistika rodo, kad jaunoji karta dažniau skuba įsigydami naują būstą, todėl dažniau renkasi pilną įrengimą. Vis dėlto tie, kurie linkę į būsimus namus nuo pat pirmo prisilietimo įdėti kuo daugiau savęs, renkasi butus su daline apdaila.

Kaip ten bebūtų, parduodami nauji butai Vilniuje Naujamiestyje – tikrai puikus, kainą ir kokybę atitinkantis pasirinkimas, ieškantiems naujo būsto.

Palikite atsiliepimą