Pagal ką išsirinkti nakvynę Nidoje

Kad poilsis Nidoje būtų tikrai geras, reikia čia rasti tikrai patrauklią vietą apsistoti. Nakvynių Nidoje yra tikrai pakankamai, tačiau jums pirmiausia reikia suprasti, kas jums yra svarbiausia, o pagal tai ir išsirinksite.

Jūsų biudžetas

Poilsis NidojeVisuomet reikia užduoti svarbiausią klausimą pirmą, o ne nuo jo bėgti iki galo. Labai svarbu, kiek ta nuoma Nidoje jums gali kainuoti. Jeigu į šį klausimą atkakliai šauksite "kuo pigiau, kad tik kuo pigiau būtų", tuomet viskas aišku. Tai ir taps jūsų pagrindiniu kriterijumi. Tačiau jeigu nuoma Nidoje pirmiausia turės būti kokybiška, tuomet reikės geriau pagalvoti, ką ir kaip jūs norite daryti. Pasilikite kažkokį biudžeto rėžį, kiek mažiausiai, kiek daugiausiai skirsite, o toliau vadovaukitės klausimais ir rezultatais, kurie atitinka tuos kriterijus ir telpa į biudžeto rėmelį.

Atstumas iki jūros ar kitų objektų

Kai kuriems žmonėms visgi labai svarbu gyventi kuo arčiau jūros. Ne kuo arčiau centro, kažkokių gražių lankytinų objektų, o kuo arčiau jūros. Tiesa, tokie žmonės nebūtinai keliauja dažnai į Nidą, bet visgi ir jūs savęs paklauskite, kaip jums tai svarbu. Gal turite vaikščiojimo sunkumų ir norsite eiti prie jūros, kas bus sunkiai įgyvendinama? Tai svarbūs klausimai ir jums reikėtų apie tai pagalvoti, renkantis nakvynę Nidoje.

Kiek žmonių apsistos

Tikimės, kad poilsis Nidoje galės kiekvienam būti malonus ir teikti komfortą. Bet jį užtikrinti visgi turėsite ne kas kitas, o jūs. Taigi, pagalvokite, paskaičiuokite, kiek žmonių apsistos, ir ką tokiai grupei žmonių galima pasiūlyti. Tegul žmonės apsistoja jiems patogiose vietose ir viskas bus gerai. Tačiau jeigu esate didesnė draugų kompanija ar šeima, nesispauskite, jei yra galimybė, į labai mažą kambariuką. Gal galima nuomotis erdvę ir su daugiau vietos. Bent jau tėvams vertėtų miegoti atskirai nuo vaikų, kad šie turėtų savo privatų gyvenimą. Kaip ir keliese gyvenančioms poroms būtų šaunu turėti, kur apsistoti.

Studija ar viešbutis

Kitas klausimas, kiek norite namuose turėti savarankiškumo, o kiek jaustis tik kaip svečiai. Jeigu su mažais vaikais apsistojate Nidoje, patogiau gauti studijos arba buto tipo nakvynę. Kur būtų jums skirta patogi virtuvėlė, vonia ir pan. Jei apsistojate tik porelė neišranki, tiks vienas privatus kambarys ar tiesiog lovos bendroje bendrabučio patalpoje. Apie tai irgi pagalvokite, kai ieškosite sau tinkamos nakvynės Nidoje.

Palikite atsiliepimą