Patvarūs paminklai ir jų tvorelės

Personalinė įmonė ,,Baltoji Savingė” gamina įvairius granito gaminius kaip interjero ir eksterjero elementai, palangės, taip pat paminklus, tvoreles, pjausto akmens blokus ir pan. Visi gaminiai pasižymi kokybiškumu, patvarumu, ilgaamžiškumu. Dirbant ties kiekvienu projektu iki smulkmenų yra suderinami kliento pageidavimai, galimybės ir aptariamas optimaliausias gaminio variantas. Paminklų gamybai yra naudojamos tokių šalių kaip Rusija, Suomija, Indija, Švedija, Norvegija medžiagos, kurios skiriasi savo estetine išvaizda bei spalvų gama.

PaminklaiPaminklai – vienas populiariausių užsakymų, kurių sulaukia įmonė, todėl yra pagaminusi platų jų asortimentą. Naudojant kokybiškas žaliavas klientai lieka patenkinti paminklų patvarumu bei džiaugiasi, jog vos praėjus trims valandoms po paminklo išsirinkimo, ant jo būna išgraviruoti reikalingi užrašai. Taip pat jau po trijų valandų asmenys gauna tvorelę. Jeigu klientai pateiktoje ekspozicijoje, kuri siekia daugiau nei šimtą skirtingų paminklų neatranda pageidaujamo, pagal individualius pageidavimus, iki dviejų mėnesių laikotarpio, ,,Baltoji Savingė“ pagamina užsakymą.

Tvorelės, juosiančios paminklus ir kapavietę nėra sudėtingos pagaminti, be to, siūlomas platus jų pasirinkimas. Skirtingų spalvų, kubelių, medžiagų tvorelės pasižymi ilgaamžiškumu, jos yra patvarios ir nesusidėvinčios.

Taip pat įmonė siūlo įvairių spalvų, skirtingų dizainų, modelių ir dydžių vazas, talpinančias nuo keleto gėlių žiedų iki didelių puokščių. Iš granito pagamintos vazos yra patvarios, nedūžtančios, atsparios aplinkos veiksniams kaip vėjas, sniegas, dideli temperatūrų pokyčiai ir pan. Taip pat įmonė siūlo keletą gėlynėlių rūšių, kuriuos juosia nedidelė tvorelė, besiskiriančių savo dizainu, tačiau spalva išlieka tradicinė juoda. ,,Baltoji Savingė“ iš marmuro pagal individualius užsakymus gali pagaminti stalus, įvairius namų dekoravimo elementus, laiptus. Visi šie gaminiai gali tapti jaukiu jūsų namų ar biuro akcentu, suteikti išskirtinumo ir modernumo.

Taigi, jeigu jus domina įmonės teikiamos paslaugos, galite nuvykti į Širvintų rajoną, Puorių kaimą ir jums bus suteikta konsultacija dėl dominančio gaminio ir pradėti vykdymo darbai.

Palikite atsiliepimą