Pigus poilsis Nidoje – ar nakvynės nuoma Nidoje gali būti pigi?

Gražus koridoriusLietuviai yra sunkiai dirbantys žmonės, siekiantys atradę laisvą dieną – savaitgalius – išvykti pailsėti. Pabėgimas nuo rutinos bei išsivadavimas iš rūpesčių gyvenimą piešia naujomis spalvomis ir suteikia teigiamų emocijų. Jeigu ir būtų galima teigti, jog dažnas lietuvis, o ypač kelionės šeimose, pasirenka užsienio kraštą atostogoms, tai trumpiems pabėgimams akivaizdu, kad tenka dairytis aplinkui. Kelionių agentūros bei tinklaraštininkai praneša, kad Druskininkai, Birštonas, Palanga ir Nida – patraukliausi kelionių taškai trumpam poilsiui.

Vis dėlto, dažnas keliautojas teigia, jog kelionių išlaidos Lietuvoje prilygsta bet kuriam kitam užsienio kurortui. Anot jų, tiek nuoma Nidoje, tiek maisto kainos yra neracionalios, todėl per kelias dienas įmanoma išleisti net ir visą vidutinį atlyginimą. Be viso to, daugelis yra linkę manyti, kad poilsis Nidoje yra banalus, pasyvus, o be viso to ir dažnas šioje šalies pusėje jau buvo apsidairę – matyt, metas pasižmonėti kur kitur.

Nepaisant pateiktų negatyvių minčių, galima pabrėžti, kad kiekvienas žmogus, ar keliaujanti šeima, individualų biudžetą įvertina ir finansus kelionei paskiria individualiai. Kitais žodžiais tariant, kiekvienas asmuo pasirenka, kokio pobūdžio kelionės, pirmiausia, jis nori, o tuomet lieka visos kitos smulkmenos, kurios nors ir remiasi į kainą, bet visuomet yra lanksčios ir gali būti pritaikytos prie kiekvienos šeimos biudžeto. Be viso to, keliaujant vienam, ar tai dviese, poilsis Nidoje gali būti ir gerokai pigesnis. Pavyzdžiui, pasirinkus hostelio, tai yra bendrabučio tipo, patalpas pernakvojimui, išleisti galite neįtikėtinai mažas sumas, kurios privers dar kartą persvarstyti susidariusį stereotipą, kad keliauti Lietuvoje darosi brangu.

Be viso to, papildomai siūlome atsižvelgti ir į kelionės trukmę. Tuo atveju, jeigu ieškosite nuomos ilgesniam laikotarpiui, tuomet ir pats poilsis Nidoje kainuos ženkliai mažiau. Akivaizdu, kad kiekvienas nuomotojas yra suinteresuotas išnuomoti turimą būstą kuo įmanoma ilgesniam laikui – tai užtikrina, kad atitinkamą laikotarpį bus gaunamos reguliarios pajamos, o be viso to ir dėl nuomojamo ploto nereikės sukti papildomai galvos. Suvokiant tai, papildomos kelios dienos (jeigu planuojama išvykti ne savaitgaliui, ir ne kelioms dienoms) tikrai galėtų pagerinti situaciją finansiškai – žinoma, galiausiai išleistumėte daugiau, tačiau įvertinus kainos ir dienų santykį, poilsis Nidoje taptų finansiškai priimtinesnis ir pigesnis.

Šiuo atveju, prieš keliaujant rekomenduojama įvertinti nuomos Nidoje galimybę, kadangi tai bet kuriuo atveju sudarys didžiausią sąnaudų sumą kelionės metu. Vis dėlto, tinkamai išanalizavus, poilsis Nidoje tikrai, kad gali būti pigus.

Palikite atsiliepimą