Poilsis Nidoje – ką privalu pamatyti atostogų metu?

NidaPoilsis Nidoje tampa vis patrauklesnė kelionių kryptis lietuviams. Jeigu iki šiol daugelis buvo įpratę vykti į Šventąją, ar į Palangą, dėl pernelyg didelio turistų srauto ir pernelyg trankios, triukšmingos aplinkos, žmonės pradėjo ieškoti alternatyvų. Džiugu, kad alternatyva visai šalia – poilsis Nidoje nuo Palangos gali būti pasiekiamas per valandą, įskaitant nedidelę atrakciją išmėginti pajūrio keltus. Papildomai pažymima, kad nuoma Nidoje taip pat yra gerokai pigesnė, nei kitose turistų pamėgtose vietose – tiesa, žinoma, kaip ir visur, galite rasti ir kelis šimtus eurų kainuojančias nakvynes.

Nepaisant pateiktų viršuje minčių, kelionės kryptis – pasirinkta. Taigi, ką gi pamatyti yra privalu, jeigu susiruošėte keliauti į Nidą? Vertėtų pradėti nuo tos minties, kad tiek pačioje Nidoje, tiek visoje Kuršių Nerijoje yra puikių lankytinų vietų, beprotiškai gražių gamtos vaizdų bei nepaprastai gerų vietų pavalgyti. Jeigu esate žuvies mėgėjas, galite atsilaisvinti diržus – ypač didelis šviežios žuvies asortimentas, pateikiamas pagal kiekvieno kliento užsakymą.

Vis dėlto, ką gi vertėtų pamatyti, jog poilsis Nidoje išliktų nepamirštamas? Kuršių Nerijos nacionalinis parkas išties privalo užimti pirmąją poziciją lankytinų vietų sąraše. Jeigu mėgstate Palangos, Šventosios kopas ir manote, kad niekur kitur aplinkui nebūtų galima rasti geresnių paplūdimių – klystate. Kuršių Nerijos nacionalinis parkas jus nustebins – atsisėskite pačioje viršuje ir pasiruoškite panirti į neįtikėtinai malonų, hipnotizuojantį, vaizdų peizažą.

Pamidžio pažintinis takas idealiausiai tiks tiek ramiems pasivaikščiojimams, tiek aktyvesnei pramogai – važinėjimu dviračiais. Būdami gamtos, pušynų apsuptyje galėsite visiškai atsipalaiduoti ir bent valandai pamiršti tai, kodėl nusprendėte atvykti pailsėti. Be viso to, buvimas tokioje aplinkoje gerina sveikatą, bendrąją savijautą, o dviratis – gali padėti atsikratyti ir vieno kito kilogramo.

Poilsis Nidoje bus „užskaitytas“ tuo atveju, jeigu aplankysite ir Nidos švyturį. Tiesą sakant, manantiems, jog tik Klaipėdoje yra puikusis pajūrio švyturys, kurį vienintelį verta pamatyti – vėlgi, teks jus patikslinti, kadangi Nida taip pat garsėja savo žiburiu. Papildomai, galėtumėte užsukti apsidairyti ir prie saulės laikrodžio, kuris esą pačioje Kuršių Nerijos nacionalinio parko kopos viršuje – net neįsivaizduojate, koks šaunus vaizdas atsiveria Rusijos pasienio link.

Visas šias lankytinas vietas galima aplankyti vos per keletą valandų. Vis dėlto, poilsis Nidoje tuo ir išskirtinis, kad laikas tiesiog skrieja ir visuomet atrodo, jog norisi poilsio dar ir dar. Juk taip ir būna vietovėse, kuriose gera, tiesa?

Palikite atsiliepimą