Kaip padėti sausėjančiai rankų odai?

Rankų kremaiKaip ir veido oda, taip ir rankų dažnai būna atidengta ir lengvai veikiama aplinkos veiksnių, kurie ne visuomet būna teigiami. Didžiąją metų dalį žmogus būna apsirengęs rūbais, kurie pilnai dengia kojas, krūtinę, pilvą, pečius bei didelę dalį rankų, tačiau kadangi pirštinės nenešiojamos kiaurus metus, o šalikas nevyniojamas ant viso veido, tikrai lieka lengvai šalčiui, karščiui, saulei prieinamų vietų. Būtent todėl šioms sritims dažnai prireikia kur kas daugiau dėmesio nei kitoms kūno vietoms, nes jos gali lengviau išsausėti, tapti problematinėmis. Pakilus sergamumo rodikliams, dažnai rankoms tenka papildomas krūvis – dažnas jų plovimas, šluostymas rankšluosčiu bei dezinfekcinių skysčių naudojimas. Taip jos gali greitai sujautrėti, pradėti šerpetoti, o blogiausiu atveju atsiranda skilinėjimas, kuris dar ir sukelia skausmus bei nemalonius jausmus. Šioje vietoje labai stipriai gali pagelbėti rankų kremai.

Šiais laikais galima rasti labai daug pasirinkimo, susijusio su odos priežiūra. Būtent todėl gali būti sunku suprasti ar geriau rinktis rankų kremą, ar pasilikti prie losjono ar dar kitokio tepalo. Tiesa ta, kad labai svarbu galvoti apie sudėtį ir priskirti priemonę situacijai. Tarkime, po to kai panaudojamos depiliacijos priemonėms, rankoms reikia maitinančios ir raminančios priemonės. Kai oda labai sausėja, rekomenduojamas riebesnis kremas, kuris pasirūpintu kiekvienu išsausėjimu. Odai, kuri nepasižymi problemomis, tačiau nori jų išvengti puikiai tiks lengvesnis losjonas, kuris greitai susigeria ir leidžia toliau patogiai tęsti darbus. Puikių produktų rasti galima – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Dažniau atrasti tinkamą priemonę rankų drėkinimui sunku būna, kai oda yra jautri ir ne visos priemonės tinka. Kai kurios gali paskatinti išbėrimus ar raudonį, kitos tiesiog gali būti nelabai veiksmingos. Bet kokiu atveju kartais prireikia eksperimentuoti, nes kai kurie rankų kremai negali idealiai tikti visiems. Geriausia tokiu atveju ieškoti būtent jautriai odai tinkančios priemonės, nes jose nebūna kvepalų ar kitų ne itin reikalingų ingredientų, kurie gali paskatinti dar didesnį sujautrėjimą. Svarbiausia nepamiršti, jog rankų kremai yra puiki priemonė pasirūpinti rankomis, o vasaros metu reikia prisiminti ieškoti produktų su SPF, kad rankos būtų tinkamai apsaugotos nuo saulės daromos žalos.

Palikite atsiliepimą