Tapetai jūsų namams

Jeigu nežinote, kokie tapetai turėtų puošti jūsų namus, gera, prestižinė tapetų parduotuvė padės nuspręsti. Tokios parduotuvės ir baldų salonai kaip Domus galerija nuolat atnaujina asortimentą ir atsiveža tokius tapetus, kokie yra šiuo metu madingiausi. Tad jūs visuomet galėsite mėgautis puikiais pasirinkimais, gražiomis spalvomis, jeigu nueisite į tinkamą saloną. Štai keletas gražių tapetų pasirinkimų.

Vonios tapetai

Tapetai iš Domus galerijosNors jau daug metų esame pripratę vonios sienas dekoruoti plytelėmis, tačiau iš tiesų juk ir tapetai gali būti tuo dalyku, kuris puoš sienas. Vadinamieji „plaunami tapetai“ leis tapetus nuvalyti, jeigu kas nros užtikš. Jie išties atsparesni drėgmei. Tačiau išskirtinai voniai vertėtų ieškoti pačių atspariausių drėgmei tapetų. Dabartinės vonios interjero tendencijos ragina vonios kambaryje turėti kuo daugiau jaukumo, minkštumo, tad galite ne tik užklijuoti tapetus, bet ir pakabinti užuolaidas, pastatyti vieną minkštą krėslą. Nebijokite rintkis jaukių tapetų raštų. Nebūtinai tapetai turi būti neutralūs ir stengtis išlikti nepastebimi, jie gali būti ir ryškūs. Ryškiai rožiniai, geltoni ar žydri.

Svetainės tapetai

Svetainėje visada viską norime įrengti labai gražiai ir jaukiai, todėl tikriausiai ir tapetus ten parinksime gražius. Tiks gamtos ženklų, augalų, gėlių imitacijų raštai. Visa tai galės pavirsti svetainės tapetais. Tačiau labai reikia ir laikytis nuosaikumo, derinti spalvas, raštus. Nepamiršti, kad svetainėje labai svarbu ne tik tapetai, daiktai, bet ir apšvietimas, nes būtent tai, ką apšvies ir išryškins šviesos, bus galima laikyti tikrai pastebimomis detalėmis. Prie tapetų galima derinti kilimą, tada labai neprašausite.

Vaikų kambario tapetai

Net būdami suaugę iš tiesų mėgstame gražias vaikiškas formas, piešinėlius. Juk gražiausios bei stilingiausios metų knygos paprastai renkamos ne pagal tai, kas vaikams labiausiai patiko, o kas suaugusiųjų komisijai buvo gražiausia. Dailininkai ir iliustratoriai iš tiesų turi progą pasireikšti bei nupiešti kai ką labai gražaus, kai kuriamos vaikiškos knygelės. Tačiau tas pats galioja ir kuriant vaikiškus tapetus. Dailūs lapių, briedžių, miško gyvūnų ir žvėrių siluetai papuoš kiekvienus tapetus. Taip pat juos papuošti gali ir pasakų būtybės. Tradicinės arba tokios, kokių vaikai patys norės. Dažnai vaikai tapetų nori visai negražių suaugusiems, tačiau tokių, kokie būna jiems patinkantys, su jų filmukų personažais, su mėgstamais herojais ant tapeto. Tėvai turi iš anksto nuspręsti, ar jie nori tą patį kambarį laikyti ilgam ir iškart išrinkti ilgai tarnausiančius tapetus, ar pasiduoti vaiko valiai ir leisti jam išsirinkti laikiną hitą.

Palikite atsiliepimą